AK PARTİ MALATYA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI ARGUVAN'DA

AK Parti Malatya Milletvekili Adayları Arguvan'da İlçe Başkanı Turan Kılıç, 300 kişiye yemek verdi.

AK PARTİ MALATYA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI ARGUVAN'DA

AK Parti Malatya Milletvekili Adayları Arguvan'da İlçe Başkanı Turan Kılıç, 300 kişiye yemek verdi. 

 
AK Parti Malatya Milletvekili Ömer Faruk Öz, seçmenlerin oy verirken, iktidarın Türkiye genelinde yaptığı işleri göz önünde bulundurması gerektiğini söyledi.

AK Parti Malatya Milletvekili Adayları Öz, Cemal Akın, Mustafa Şahin ve Şanal Tosun, Arguvan ilçesini ziyaret ederek Arguvanlılardan oy istedi.

Malatya Milletvekili Öz, ziyarette yaptığı konuşmada, AK Parti iktidarının, vatandaşların hayatının kolaylaştırılması adına bir çok olumlu hizmete imza attığını söyledi.

Öz, şunları kaydetti:

"8 yıllık iktidarımızda, Türkiye'de yaptığımız işlere bakınız, ondan sonra karar veriniz. Arguvanlılar, yıllardan beri CHP'ye oy verdiniz. Arguvan'a ne yaptılar?. Oylarınızı CHP çantada keklik sanmasın. Onların yapamadığını biz yapıyoruz. Yoncalı Barajı'nın temelini 70'li yıllarda atmışlar, yarım kalmış. Gittikleri yerlerde temel atmaktan başka bir şey yapmamışlar. Bu yanlışları, AK Parti olarak biz düzeltiyoruz. Barajın yapılması için noter kanalıyla ihbarname verilecek. Başlamadığı takdirde ihale iptal edilerek, yeniden ihale açılacak. Türkiye genelinde yaptığımız işlere bakıp öyle oy verin. "

Milletvekili adayları ve İl Kadın Kolları Başkanı Emine Akkurt, pazar yerini ve kahvehaneleri ziyaret ederek, iktidarın çalışmalarını anlatıp destek istedi.

 
 


 

Ramazan Taştaş-Arguvan (AA) Temsilcisi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56