AKP'NİN 14 ÖĞRENCİLİ ARGUVAN İMAM HATİP ORTAOKULUNUN MUHTAÇ ÖĞRENCİLERİNE YARDIM ETTİĞİ HABERİ

AKP Malatya il başkanlığı bir heyetle geldiği Arguvan İmam Hatip Ortaokulu'nda toplam 14 öğrencili imam hatip ortaokulunda okuyan yardıma muhtaç öğrencilere kışlık ayakkabı ve mont dağıtmış. Daha önce'de 14 öğrenciye isminin açıklanmasını istemeyen bir vatandaşın kıyafet ve ayakkabı yardımı ettiği açıklanmıştı.

AKP'NİN 14 ÖĞRENCİLİ ARGUVAN İMAM HATİP ORTAOKULUNUN MUHTAÇ ÖĞRENCİLERİNE YARDIM ETTİĞİ HABERİ
AKP Malatya il başkanlığı Arguvan İmam Hatip Ortaokulu'nda toplam 14 öğrencili imam hatip ortaokulunda okuyan yardıma muhtaç öğrencilere kışlık ayakkabı ve mont dağıtmış. 

Basında yer alan habere ve fotoğrafa göre AK Parti Malatya İl Başkanı Bülent Tüfenkçi, Arguvan İlçe Başkanı Kudret Kılınç ve il yönetim kurulu üyeleriyle beraber, Arguvan'da imam hatip ortaokulunda okuyan yardıma muhtaç öğrencilere kışlık ayakkabı ve mont dağıttı.

AKP İl Başkanı Bülent Tüfenkçi, yaptığı konuşmasında, öğrencilerin daha iyi şartlarda eğitimlerini sürdürmeleri için her türlü yardımda bulunmaya devam edeceklerini , öğrencilerin kış soğuğunda üşümemeleri için mont ve ayakkabı yardımında bulunduklarını söylemiş. Tüfenkci, "Onlar mutlu olunca bizler de mutlu oluyoruz. Yüzleri gülünce, bizim de yüzümüz gülüyor" demiş.

Daha önce'de basında yer alan  "Hayırsever vatandaştan öğrencilere yardım" başlıklı habere göre  Arguvan İmam Hatip Ortaokulu'nda öğrenim gören 14 öğrenciye isminin açıklanmasını istemeyen bir vatandaşın kıyafet ve ayakkabı yardımı ettiği açıklanmıştı.

AKP İl Başkanı ve birlikte gelen heyetin Toplam 14 öğrencisi olan imam hatip ortaokulunda okuyan kaç yardıma muhtaç öğrenciye yardım ettiği basında fotoğraflarla yayınlanan  haberlerde yer almadı. 

Öğrencilerle birlikte AKP heyetinin basında yer alan fotoğrafı


Basından

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Mehmet Topal
Mehmet Topal - 10 yıl Önce

arguvana yakışır bir görüntü degil arguvan alevi köklerin . dedelerin ilçesidir arguvana akp girmesi bile hatadır ucanç duyuyorumm eser[email protected] mail verim bana kızan olursa yazsın ben nekadar yanlış düşündügümü görmek istiyorum

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56