ANKARA ARGUVAN DERNEĞİ MİLLLETVEKİLLERİNİ ZİYARET ETTİ

Ankara ArguvanlılarDerneği Yönetim ve danışma kurulu üyeleri, 24. Dönem Malatya ve İstanbul milletvekilleri Veli AĞBABA, F.Mevlüt ASLANOĞLU, Celal DİNÇER, Sabahat AKKİRAZ, Öznur ÇALIK, Ö.Faruk ÖZ, Mücahit FINDIKLI ve H.Cemal AKIN’ a nezaket ziyaretinde bulundular.

ANKARA ARGUVAN DERNEĞİ MİLLLETVEKİLLERİNİ ZİYARET ETTİ
      Ankara Arguvanlılar Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim ve danışma kurulu üyeleri, 24. Dönem Malatya ve İstanbul milletvekilleri Veli AĞBABA, F.Mevlüt ASLANOĞLU, Celal DİNÇER, Sabahat AKKİRAZ, Öznur ÇALIK, Ö.Faruk ÖZ, Mücahit FINDIKLI ve H.Cemal AKIN’ a nezaket ziyaretinde bulundular.
 
       Derneğin Yönetim Kurulu üyeleri ile Danışma Kurulu üyeleri Milletvekillerine hayırlı olsun dileklerinden sonra Derneğin faaliyetlerinden bahsettiler.
 
       Milletvekilleri bu nezaket ziyareti nedeniyle memnuniyetlerini belirttiler ve gerek Malatya gerekse Arguvan için yapılacak çalışmalar hakkında bilgi verdiler.
 
       Toplantının sonunda Dernek Başkanı Asım AYDOĞDU milletvekillerini dernek bürosuna davet etti,  Milletvekilleri de bu davete çok memnun olduklarını severek katılacaklarını bildirdiler.
 
Ankara Arguvanlılar Kültür ve
Dayanışma Derneği A.
Ali ASKAR ŞAHİN

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56