ANKARA ARGUVAN DERNEĞİ TEŞEKKÜR MESAJI

Dernek bürosunu almamızda bizlere maddi ve manevi desteğini esirgemeyen dernek üyelerimize, hemşehrilerimize ve katkıda bulunan Arguvan sevdalısı dostlarımıza, Teşekkür ederiz.

ANKARA ARGUVAN DERNEĞİ TEŞEKKÜR MESAJI
Ankara Arguvanlılar Kültür ve Dayanışma Derneği olarak birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek, Atalarımızdan bize miras kalan Kültürümüzü yaşatmak ve Dernek faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla “Fevzi Çakmak–1 Sokak No: 8 / 45 Kızılay-ANKARA” adresindeki dairenin mülkiyetini derneğimiz adına satın almış bulunmaktayız. 
                   Öncelikli olarak mülkiyeti derneğe ait olmak üzere bir yer alınması konusunda ısrarlı ve yapıcı önerileri ve bizzat önayak olması nedeniyle değerli büyüğümüz Sn. Garip TUNÇER’e, Dernek Genel Kurulumuzun daire alınması konusunda görev almasını talep ettiği büro alım komisyonu üyeleri Sn. Ali ÖZÇELİK,  Sn. Sami ÖZFIRAT, Sn. Mehmet ADIGÜZEL ve Sn. Celal TUNÇER’e gösterilmesi gereken özveriyle çalışarak 15 ay gibi kısa bir sürede dernek bürosunu almamızı sağladıkları için, başta Genel Kurul’un yetki verdiği komisyon üyeleri olmak üzere, satın alma sürecinde bizlere maddi ve manevi desteğini esirgemeyen dernek üyelerimize, hemşehrilerimize ve katkıda bulunan Arguvan sevdalısı dostlarımıza, TEŞEKKÜR ederiz.
 
                                                       
Arguvanlılar Kültür ve Dayanışma Derneği Adına
Asım AYDOĞDU                                                                                Başkan
 

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56