ANKARA'DA ARGUVANLI GENÇLER DERNEKTE BULUŞTU

Ankara Arguvanlılar Kültür ve Dayanışma Derneği Gençlik Komisyonu üyesi gençler Pazar günü dernek merkezinde düzenledikleri tanışma kahvaltısında bir araya geldiler.

ANKARA'DA ARGUVANLI GENÇLER DERNEKTE BULUŞTU
Ankara’daki Arguvanlı Gençler Buluştu

Ankara Arguvanlılar Kültür ve Dayanışma Derneği Gençlik Komisyonu üyesi gençler 23.12.2012 Pazar günü dernek merkezinde düzenledikleri tanışma kahvaltısında bir araya geldiler.

Kahvaltıya dernek yönetim kurulu, gençlik komisyonu üyeleri ve Ankara'da yaşayan Arguvanlı gençler katıldılar. Açılış konuşmasını yapan Dernek Başkanı Asım Aydoğdu, kahvaltıya katılan gençlere teşekkür ederek dernek faaliyetleri hakkında gençleri bilgilendirdi. Bugüne kadarki destekleri ve yardımları için gençlere teşekkür eden Aydoğdu, bundan sonra da bu desteklerin artarak devam etmesini istedi. Gençlik Komisyonu Başkanı Hakan Güler de konuşmasında, kısa süre önce faaliyetlerine başayan gençlik komisyonunun üye sayısını 75'e çıkardığını ve amaçlarının Ankara'da yaşayan ve eğitim yaşamına devam eden Arguvanlı gençleri çeşitli etkinliklerde buluşturmak ve kaynaşmalarını sağlamak olduğunu belirtti.

Hep birlikte hazırladıkları kahvaltı sofrasına oturan gençler, hem tanışma hem de kaynaşma fırsatı buldular. Kahvaltı sonrasında Arguvan türküleri söyleyen gençler, bir sonraki etkinlikte buluşmak için karar vererek dernek merkezinden ayrıldılar.

Gençlik komisyonunun düzenlediği toplantıya ayrıca Arguvan Kaymakamı Zafer Oktay, Arguvan Eski Kaymakamı Mehmet Maraşlı, Siyasal Bilgiler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yalçın Karatepe, Arguvanlı sanatçılar Erol Köker ve Erhan Yılmaz da mesajlarıyla destek verdiler.
Kaynak: Sultan KILIÇ     

              
 

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56