ANKARA'DA HIZLI ALGILAMA VE PİN KOTLARIMIZ KONULU SEMİNER YAPILDI

Ankara Arguvanlılar Derneğinin düzenlediği, Ahmet CAN tarafından “HIZLI ALGILAMA VE PİN KOTLARIMIZ” Konulu Seminer gerçekleştirildi.

ANKARA'DA HIZLI ALGILAMA VE PİN KOTLARIMIZ KONULU SEMİNER YAPILDI
       Ankara Arguvanlılar Kültür ve Dayanışma Derneğinin düzenlediği Sevgi Okyanusu Eğitim Akademisinden NLP Uzmanı Eğitimci Ahmet CAN tarafından “HIZLI ALGILAMA VE PİN KOTLARIMIZ” Konulu Seminer gençlerin yoğun katılımı ile gerçekleştirildi.
         Seminer Dernek Başkanı Asım AYDOĞU ’nun açılış konuşması ile başladı. Asım AYDOĞDU konuşmasında her zaman gençlerin yanında olacaklarını gençleri önemsediklerini bildirdi.
       Derneğin Gençlik Kolu Üyesi Bahar BURAN söz alarak her yerde her ortamda gençlerin çok önemli olduğu, gençler geleceğin teminatıdır denilmekte ise de buna pek fazla uyulmadığını görüyoruz. Ama Ankara Arguvanlılar Derneğimizde her anlamda gençlere destek verdiklerini, gençleri önemsediklerini gördük dedi.
       Konuşmalardan Sonra NLP uzmanı Ahmet CAN tarafında slayt gösterimi eşliğinde program başladı. Katılımcıların ilgi ile izlediği ve çok zevkli geçenProgramın ilgi çeken kısımlarından biri ise Sevgi Okyanusu Eğitim Akademisinde öğrenci Mehmet Övünç BAL tarafında 348 sayfalık kitabın 15 dakikada okunması idi. Mehmet Övünç BAL Kitabı okuduktan sonra özetini anlattı, izleyiciler tarafından kitap hakkında sorulan sorulara cevap verdi. Saat 14.00 de başlayan program 17.00 de tamamlandı.
 
Duygu BOYRAZ
Yönetim Kurul Üyesi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56