ARGUVAN ABDAL MUSA KÜLTÜR DERNEĞİNİN GENEL KURULU YAPILDI

Arguvan Abdal Musa Kültür Derneğinin (Cem Evi) genel kurulu yapıldı, Soner Üstün yeniden Başkanlığa seçildi. Soner Üstün: Arguvan’da son aylarda açıkça görülen, toplumun geleceği değil yalnızca kendi kişisel siyasi geleceklerine alet etmek amacı ile kısmen de olsa başardıkları kurumları ve bazı sivil toplum örgütlerini ele geçirme planlarının içine Abdal Musa Kültür Derneğini alma girişimlerine bu günkü örnekte olduğu gibi asla müsaade edilmeyecektir.

ARGUVAN ABDAL MUSA KÜLTÜR DERNEĞİNİN GENEL KURULU YAPILDI
Arguvan Abdal Musa Kültür Derneğinin (Cem Evi)  genel kurulu 12.12.2015 tarihinde yapıldı, Soner Üstün yeniden Başkanlığa seçildi.

Arguvan Abdal Musa Kültür Derneğinde yapılan genel kurulda iki liste yarıştı, Soner Üstün’ün listesi seçimi kazandı.

Yönetim Kurulu

Soner Üstün

Ümit Eren

Kemal Erkaya

Gazi Yücekaya

Muharrem Memiş


Soner Üstün'ün genel kurul sonrasında yaptığı açıklama 

Abdal Musa Kültür Derneğinin genel kuruluna katılanlara, bu hizmeti yürütebilmek için demokratik yarışa dahil olan adaylara ve derneğin oluşumundan bu güne kadar tüm hizmeti geçenlere teşekkür ederim.

Abdal Musa Kültür Derneğinin genel kurulunda bu güne kadar görülmeyen bir manzara ile karşı karşıya kalmaktan dolayı üzgünüm.

Genel kurul’a sözde demokrat, sözde emeğe saygı gösteren bazı siyasiler müdahil olmuşlar, derneğin üyesi dahi olmayan siyasiler birileri aracılığı ile genel kurulu yönetmek amacıyla divan'a teklif ettirilmiş ancak divanda görev almalarına müsaade edilmemiştir.

Abdal Musa Kültür Derneği Alevi kültürünün yaşatılabilmesi için zor şartlarda çalışma yapan, tüm Arguvanlıların derneğidir hiçbir siyasi düşüncenin hizmetinde de değildir.

Arguvan’da son aylarda açıkça görülen, toplumun geleceği değil yalnızca kendi kişisel siyasi geleceklerine alet etmek amacı ile kısmen de olsa başardıkları bazı kurumları ve bazı sivil toplum örgütlerini ele geçirme planlarının içine Abdal Musa Kültür Derneğini alma girişimlerine bu günkü örnekte olduğu gibi asla müsaade edilmeyecektir.

Tüm Arguvanlıların bu gerçekleri görmelerini ve çalışmalarımıza destek vermeleri, hizmet etme şevkimizi artıracaktır.

Saygılarımla

Soner Üstün

 

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
yusuf senturk
yusuf senturk - 7 yıl Önce

Yeni secilen yoneticileri kutlar calismalarinda basarilar dileriz,hak muhammet ali yardimcilari,hizir yoldaslari olsun

mehmet
mehmet - 7 yıl Önce

Chpli bile olmayan ama o partinin adını kullanan ve şuanda onların arguvana hükmetmesine müsade eden arguvanlılara saygılarmla

Ali İhsan Öztürk
Ali İhsan Öztürk - 7 yıl Önce

Kongrenizi hayırlı olmasını olmasını, Başkan ve yönetiminizi kutluyorum. Dik durun dik konuşun. Mazlumlar hep kazanır, mankurtlaşanlar ise hep kaybederler. Gönül dostları Yolunuz açık olsun.

hasan atalan
hasan atalan - 7 yıl Önce

Dostlara hayirli olsun basarilar dilerim

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56