ARGUVAN ATATÜRK İLKÖĞRETİM OKULUNA İŞADAMLARININ ANLAMLI ZİYARET

Arguvanlı iş adamlarımızdan ve eğitim gönüllülerinden Ali Niyazi KILIÇ ile Ali ŞAHİN 03.11.2010 tarihinde Arguvan Atatürk İlköğretim Okulunu ziyaret ettiler.Okul ziyaretinden sonra Arguvan Belediye Başkanı Hüseyin TAŞTAN’ın daveti üzerine belediyeye geçilerek yemek yendi ve Arguvan konulu Arguvan’da neler yapılabilir sohbetine başlandı.

ARGUVAN ATATÜRK İLKÖĞRETİM OKULUNA İŞADAMLARININ ANLAMLI ZİYARET
Arguvanlı iş adamlarımızdan ve eğitim gönüllülerinden Ali Niyazi KILIÇ ile Ali ŞAHİN 03.11.2010 tarihinde Arguvan Atatürk İlköğretim Okulunu ziyaret ettiler. Bu ziyarette İş adamlarını Arguvan Kaymakamı Mehmet MARAŞLI ile Arguvan Belediye Başkanı Hüseyin TAŞTAN ve okul aile birliği yalnız bırakmadılar.
Ziyaret sırasında okul gezildi. İşadamı Ali Niyazi KILIÇ’ın okulda 2006 yılında 25 adetlik Bilgisayar Laboratuarı,   2010 yılında 8 adet Bilgisayar Seti ve tüm sınıflara 12 adet Projeksiyon Cihazı ve ekipmanları ile okulun girişine yaptırmış olduğu Atatürk Köşesi de görüldü. Bu konularda okul Müdürü Asker Doğan bilgi verdi.
İş adamı Ali Niyazi KILIÇ’a bu anlamlı katkılarından dolayı İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından daha önce hazırlanan plaket Belediye Başkanı Hüseyin TAŞTAN tarafından takdim edildi.
Okul Müdürü Asker DOĞAN İşadamları Ali Niyazi KILIÇ ile Ali ŞAHİN’e Ülkemiz çocuklarının ve gençlerimizin en temel ihtiyacı olan eğitim hizmetlerine gösterdikleri duyarlılık ve katkılardan dolayı teşekkür etti.  İş adamlarına eğitim-öğretim alanında yapmış oldukları anlamlı çalışmaların tüm girişimcilere örnek olmasını beklediklerini belirtti.
Okul ziyaretinden sonra Arguvan Belediye Başkanı Hüseyin TAŞTAN’ın daveti üzerine belediyeye geçilerek yemek yendi ve Arguvan konulu Arguvan’da neler yapılabilir sohbetine başlandı. İş adamları kendilerine iletilen projeleri (Başta Eğitim-Öğretim Olmak Kaydıyla) değerlendireceklerini belirttiler. Sohbette özellikle Arguvan ve köylerimiz için çok büyük önem taşıyan YONCALI BARAJI Projesinin uygulamaya konulabilmesi için çok ciddi anlamda KAMUOYU oluşturulması gerektiğinin altı çizildi. Kamuoyu oluşturmada Sivil Toplum Kuruluşlarının, Köy Muhtarlıklarının, Dernek ve Vakıfların bu konuda öncülük etmeleri konusunda görüşler belirtildi.
www.arguvanhaber.com

Fotograflar. Özgür FidanYorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56