ARGUVAN BELEDİYE BAŞKANI HÜSEYİN TAŞTAN 2011 YILI YATIRIM YILI OLACAK

2011 yılının Arguvan belediyesi için yatırım yılı olacağını belirtip, ilçenin gelişmesi ve görünümünü değiştirecek çalışmalardan bazı örnekler verdi.

ARGUVAN BELEDİYE BAŞKANI HÜSEYİN TAŞTAN 2011 YILI YATIRIM YILI OLACAK
Arguvan Belediye Başkanı Hüseyin Taştan, 2010 yılında Arguvan halkının istediği ve arzuladığı işleri öncelik sırasına göre gerçekleştirdiklerini belirtti. Taştan Arguvan’ı daha yaşanabilir ilçe yapabilmek için 2010 yılındaki gayretlerini 2011 yılında da devam ettireceklerini, 2011 yılının Arguvan belediyesi için yatırım yılı olacağını belirtip, ilçenin gelişmesi ve görünümünü değiştirecek çalışmalardan bazı örnekler verdi.  
Belediye başkanı Taştan; Arguvan’da üstü kapalı bir yer yapılarak pazarın burada kurulmasını sağlayacaklarını, bu alanın ayrıca Arguvan türkü festivali yapılacağı zaman stand alanı olarak da kullanılabileceğini, İlçe merkezindeki karayolunun kullandığı alanın ilçenin gelişimine engel olduğu, bununda karayolu ile görüşülerek ilçe dışına almaya çalışacaklarını, karayolunu ilçe dışında bir arsa temin ederek karayoluna ücretsiz vermeyi düşündüklerini belirtti.

Ramazan Taştaş-Arguvan (AA) Temsilcisi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56