ARGUVAN BELEDİYE BAŞKANIDA KOLTUĞUNU 23 NİSANDA ÇOCUKLARA BIRAKTI

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları çerçevesinde Arguvan Belediye Başkanı Hüseyin Taştan’da koltuğuna öğrencilere bıraktı.

ARGUVAN BELEDİYE BAŞKANIDA  KOLTUĞUNU 23 NİSANDA ÇOCUKLARA BIRAKTI
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları çerçevesinde, kamu kurum ve kuruluş amirleri makam koltuklarını bir süreliğine öğrencilere bıraktı. Arguvan Belediye Başkanı Hüseyin Taştan’da koltuğuna öğrencilere bıraktı.
Belediye Başkanlığı makamına oturmaktan dolayı mutluluk ve heyecan duyduğunu ifade eden öğrenciler " Yaşanabilir bir ilçe için elimizden gelen her şeyi fazlası ile yapacağız dediler. 
Arguvan Belediye Başkanı Hüseyin Taştan ise, “ Ülkemizin ve İlçemizin geleceği için ve kalkınması için genç nesillere ihtiyacımız var. Atatürk bu ülkeyi yarının büyükleri siz gençlere emanet etmiştir. Geleceğimizin garantisi sizlersiniz” ifadelerini kullandı.
Arguvan Belediye Başkanı Hüseyin Taştan’ı Atatürk ilköğretim okulu öğrencileri Cem Doğan, Zeynep Eroğlu, Cumhuriyet ilköğretim okulu öğrencileri Zehra Aydemir, Ceylan Türker ile öğretmenler Solmaz Turgut, Pınar Yıldız Güler, Mehmet Kızılkaya ziyaret ettiler.  

 

Kaynak ve Foto: Özgür Fidan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56