ARGUVAN CEM EVİ'NİN EKSİKLERİ İÇİN İSTANBULDA ETKİNLİK DÜZENLENECEK

İstanbul'da faaliyet gösteren Arguvan Merkez Derneği Arguvan’daki cem evi hizmet binasının eksiklerinin tamamlanabilmesi amacıyla gelen önerileri de dikkate alarak bir çalışma başlatma kararı aldı.

ARGUVAN CEM EVİ'NİN EKSİKLERİ İÇİN İSTANBULDA ETKİNLİK DÜZENLENECEK
Arguvan'da uzun yıllar önce yapımına başlanan ve hizmet veren Abdal Musa Kültür Derneği Cem Evi’nin hizmet binasının eksikleri cem evine gidenlerinde dikkatini çekiyor.

Cem evi hizmet binasının eksiklerinin tamamlanabilmesi amacıyla bu güne kadar yapılan girişimler bir çok konuda olduğu gibi Arguvan’ın kaderiymiş gibi bu konuda da beklenen sonucu vermemiştir.
İstanbul'da faaliyet gösteren Arguvan Merkez Derneği Başkanı Hüseyin Ülkü ve yönetim kurulu Arguvan’daki cem evi hizmet binasının eksiklerinin tamamlanabilmesi amacıyla gelen önerileri de dikkate alarak bir çalışma başlatma kararı aldı.

Bu karar doğrultusunda Arguvan Merkez Derneği 16 Mart 2013 tarihinde İstanbul Maltepe'de Salon Kardelen'de bir etkinlik (Gece) düzenleyecek.
 
Tüm Arguvanlıların cem evinin eksiklerinin tamamlanması amacıyla düzenlenecek bu etkinliğe katılması veya katkı sunarak destek vermesi bekleniyor.
Etkinlik hakkında ayrıntılı bilgi ayrıca yayınlanacaktır.
Ersoy Eren
www.arguvanhaber.com


Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56