ARGUVAN'DA BİR ACAYİP MUHTARLAR GÜNÜ TÖRENİ YAPILDI

Arguvan’da Muhtarlar günü nedeniyle yapılan törene yalnızca  İlçe Emniyet Amiri Esen Aşkar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Nusret Güngör, Nüfus Müdürü Seher Temel ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Şengül Uşen katıldı. ilçeyi idare edenlerin, Arguvan'da olmalarına rağmen törene katılmaması Muhtarlar arasında şaşkınlık yarattı.

ARGUVAN'DA BİR ACAYİP MUHTARLAR GÜNÜ TÖRENİ YAPILDI

Arguvan’da Muhtarlar günü nedeniyle yapılan törene ilçeyi idare edenlerin, Arguvan'da olmalarına rağmen katılmaması Muhtarlar arasında şaşkınlık yarattı.

Arguvan’da 19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle tören yapılacağı muhtarlara önceden duyuruldu, törene mahallerinden (Köylerinden) kalkıp gelen Muhtarlar üzüntülerini dile getirdiler.


Törene Muhtarlarla birlikte yalnızca İlçe Emniyet Amiri Esen Aşkar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Nusret Güngör, Nüfus Müdürü Seher Temel ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Şengül Uşen katıldı. 
 
Arguvan Kaymakamlığı önünde düzenlenen program, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı. Atatürk Anıtı'na çelenk bırakılan törende muhtarlar adına konuşan İsa Köyü Mahallesi Muhtarı Vahap Aslan, "Vatandaşlarımızın devletimize ihtiyaç duyduğunda en önce muhtarlıklarımıza başvurur. Muhtarlık en ücra yerlerde kamu yönetimi anlayışını taşıyarak halkının iyi veya kötü gününde yanında ve hizmetindedir." dedi.


Fotoğraflar: Basından

Güncelleme Tarihi: 20 Ekim 2017, 08:39

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
volkan topçu
volkan topçu - 6 yıl Önce

muhtarlar günümüymüş ya tühhhhhhhhhhhhhh unuttuk derler ve geçerrrrrrrr demi...

volkan topçu
volkan topçu - 6 yıl Önce

çok normaldir katılmamaları çünkü sadece seçim zamanı muhtarlara işleri düşer muhtarlarda kek çok ya yerler hiç birşey olmaz sıkıntı yok herkes rahat sizde rahat olun......

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56