ARGUVAN HURŞİT EREN PARKINDA KEPÇEDE GÖREVE BAŞLADI

Arguvan'ın vakıflar ve derneklerine, siyasi parti temsilcilerine, il genel meclisi üyelerine, belediye meclisi üyelerine,muhtarlara, resmi kurumların yetkililerine kısaca tüm sivil toplum örğütlerinin temsilcilerine, her fırsatta Arguvan ağaçlandırılmalı diyerek beyanat verenlere ve tüm Arguvanlılara bir kez daha Hurşit Eren parkında yol açmak amacıyla yapılan ağaç katliamı tamamlanmadan duyurulur.

ARGUVAN HURŞİT EREN PARKINDA KEPÇEDE GÖREVE BAŞLADI

Arguvan’da Hurşit Eren Parkında yeni belediye hizmet binasına yol açmak için ağaç kesimi yapılacağı, kısmen bu çalışmanın başlatıldığı hakkında haberimizi 28 Mart 2013 tarihinde yayınladık, ayrıca bu konuda gönderilen bir mektubuda 7 Nisan 2013 tarihinde yayınlamıştık.

Aradan geçen sürede başlatılan çalışma budama yapılır gibi devam ettirildi. Bu gün yani 09.03.2013 Salı günü iş makinası (Kepçe) Arguvan Hurşit Eren Parkında  göreve başladı.


Arguvan'ın vakıflar ve derneklerine, siyasi parti temsilcilerine, il genel meclisi üyelerine, belediye meclisi üyelerine,muhtarlara, resmi kurumların yetkililerine  kısaca tüm sivil toplum örğütlerinin temsilcilerine, her fırsatta Arguvan ağaçlandırılmalı diyerek beyanat verenlere ve tüm Arguvanlılara bir kez daha
Hurşit Eren parkında yol açmak amacıyla  yapılan ağaç katliamı tamamlanmadan duyurulur.

www.arguvanhaber.com


09.03.2013 Tarihili Hurşit Eren Parkında çekilen fotograflar

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56