ARGUVAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ KEMAL MEMİ GÖREVE BAŞLADI

Arguvan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne atanan Kemal Memi görevine başladı

ARGUVAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ KEMAL MEMİ GÖREVE BAŞLADI
Arguvan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne atanan Kemal Memi görevine başladı.
Kemal Memi yaptığı açıklamada Birleştirilmiş sınıflı ilköğretim okulunda, Taşıma Merkezi ilköğretimde ve Adıyaman Merkez ilköğretim okullarında idareci olarak görev yaptığını, bundan dolayı okullara yabancı olmadığını söyledi. Ekip çalışmasıyla Arguvan da ki eğitimi  daha üst seviyelere taşımak istediklerini anlattı. Memi, "İşin mutfağından gelen biri olarak: Arguvan’a en iyi şekilde hizmet vermek için elimden gelen çabayı göstereceğini, Bu ağır ve onurlu görevi samimiyetimle yerine getirirken önyargılardan uzak, eksiklerimizi tamamlayarak insanlarımızın vicdanlarını uyandırıp gönüllerine giden yolu bulacağımıza inancım tamdır. Yapacağımız bütün çalışmalar geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız ve gençlerimiz içindir." dedi
Arguvan da daha önceki dönemlerde görev yapmış Milli Eğitim Müdürlerinin yapmış oldukları icraatlara yenilerini eklemek istediklerini belirten. Memi, kendisinden önce görev yapan Metin Aladağ’a da çalışmalarından dolayı teşekkür ederek, bundan sonraki görevinde başarılar diledi. Metin Aladağın da İlçe Milli Eğitim de Şube Müdürü olarak göreve başladığı öğrenildi.
Kemal MEMİ Kimdir?
 24/08/1968 yılında Adıyaman'da doğdu. İlkokulu Çelikhan'da, Ortaokul ve liseyi Nizip'te bitirdi. Dokuz Eylül Üniversitesi Denizli Yüksek Okul bitirdi. Daha sonra Anadolu Üniversitesi 2+2 lisans Tamamlama Programını bitirdi. Sınıf Öğretmenidir.
Sırasıyla; Rize- Kalkandere Cumhuriyet İlkokulu Sınıf Öğretmenliği, 1990–1992
Adıyaman- Merkez Uzunpınar Köyü İlköğretim Okulu Müdür Yetkili Sınıf Öğretmenliği (B) 1992–2001
Adıyaman- Merkez Küçük Hasancık İlköğretim Okulu Müdürlüğü (B) 2001–2006
Adıyaman- Merkez Polis Amca İlköğretim Okulu Müdürlüğü (A) 2006–2010
Adıyaman- Merkez Altın Şehir İlköğretim Okulu Müdürlüğü (A) 2010–2011
Adıyaman- Merkez Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu Müdürlüğü (A) 2011–2012
. Evli ve dört çocuk babası olan Arguvan İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal MEMİ’ye yeni görevinde başarılar diler, ilçemize yeniden hoş geldin deriz.
 
 

Ramazan Taştaş-Arguvan (AA) Temsilcisi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56