ARGUVAN KAYMAKAMI ESNAFIN SORUNLARINI DİNLEDİ

Arguvan Kaymakamı Zafer Oktay Arguvan Belediye Toplantı Salonu'nda Belediye Başkanı Hüseyin Taştan, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Vahit Sağdıç ve Emniyet Amiri Doğan Çelik ile birlikte esnafla buluşan Oktay, esnafın sorunlarını dinledi.

ARGUVAN KAYMAKAMI ESNAFIN SORUNLARINI DİNLEDİ
Arguvan Kaymakamı Zafer Oktay, ilçe esnafı ile bir araya geldi.

Arguvan Belediye Toplantı Salonu'nda Belediye Başkanı Hüseyin Taştan, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Vahit Sağdıç ve Emniyet Amiri Doğan Çelik ile birlikte esnafla buluşan Oktay, esnafın sorunlarını dinledi.

Kaymakamlık olarak esnafın yanında olacaklarını dile getiren Oktay, sık sık bir araya gelerek esnafın sorunlarını dinleyeceklerini, esnafla birlikte çalışarak, iyi projeler üretmeyi planladıklarını kaydetti.

İlçedeki resmi kurum yöneticilerinden oluşan bir heyetle, köyleri de gezen Oktay, Aşağı Sülümenli, Yukarı Sülmenli, Tarlacık, Asar ve Çiftlik köylerini ziyaret etti.

Köylülerin sorunlarını dinleyen Oktay, burada yaptığı konuşmada, amaçlarının köylerin ve köylülerin sorunlarını yerinde görüp tespit ederek çözüm üretmek olduğunu belirtti. Oktay, ilçedeki 46 köy, 63 mezraaya ziyaretler gerçekleştireceğini dile getirdi.

Oktay, daha sonra Yukarı Sülmenli köyünde şehit Tuncay Güksu'nun annesi Fatma Güksuyu ziyaret etti. Yukarı Sülmenli köyü muhtarı Kemal Aslantürk, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Kaymakam Oktay'a yeni görevinde başarılar diledi.

Basından

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56