ARGUVAN KAYMAKAMI MEHMET MARAŞLI HEYETLE BİRLİKTE KÖYLERİ ZİYARETE BAŞLADI

Arguvan Kaymakamı Mehmet Maraşlı Arguvan’da bir ilki gerçekleştirerek Arguvan’daki diğer resmi kurumlarından oluşan heyetle birlikte köyleri ziyaret etti.

ARGUVAN KAYMAKAMI MEHMET MARAŞLI HEYETLE BİRLİKTE KÖYLERİ ZİYARETE BAŞLADI
Arguvan Kaymakamı Mehmet Maraşlı Arguvan’da bir ilki gerçekleştirerek Arguvan’daki diğer resmi kurumlarından oluşan heyetle birlikte köyleri ziyaret etti.
 
Arguvan Kaymakamı Mehmet Maraşlı, Arguvan İlçe Jandarma Komutanı Aykan Özsarı, Emniyet Amiri Mehmet Üser, İlçe Tarım Müdürü, İlçe Milli Eğitim Müdürü Metin Aladağ, Sosyal yardımlaşma Vakfı Şengül Uşen, bazı Daire Müdürleri ve Aile hekimleri ile birlikte Bahçeli (Maliyan) Köyü Doydum Köyü, Yamaç (Mişedi) köylerini ziyaret etti. 
 
Heyetle birlikte köylere giden sağlık ekibi özellikle yaşlılar ve çocukları sağlık taramasından geçirdi. Köylülerin yeşil kart sorunundan, TC Kimlik numarasına kadar birçok hususun tespit edildiği ziyarette köylerdeki hayvancılıktan tarıma kadar birçok geçim kaynakları da incelenerek sorunları tespit ediliyor.
 
Arguvan Kaymakamı Mehmet Maraşlı ziyarette köylülerle sohbet ederek sorunlarını dinledi. Köylülerin yakın ilgi gösterdiği Maraşlı amaçlarının köylerin ve köylülerin sorunlarını yerinde görüp tespit ederek çözüm üretmek olduğunu heyetle birlikte bu ziyareti gerçekleştirmenin asıl nedeninin tüm sorunları her yönü tespit ederek daha sonra genel bir değerlendirme yapmak olduğunu tüm köylere bu ziyaretin yapılacağını belirtti.
 
Köylüler yapılan ziyaretten duydukları memnuniyetlerini dile getirdiler.

Haber Kaynağı ve Foto : Ramazan Taştaş-Arguvan (AA) Temsilcisi


Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
- 12 yıl Önce

Sn kaymakamımız Mehmet Maraşlı nın bir ilki yaparak tüm Arguvan ve köylerini heyetler ile dolaşarak ziyaret etmesi güzel bir gelişme sonuç olarak her köyün ve bölgenin kendine özgü çözüm bekleyen sorunları mutlaka vardır bunları yerinde tespiti çok önemli umarız bu tür ziyaretler in devamı gelir ve Arguvanımızı diger ilçeler gibi gelişmesine katkıda bulunur sn kaymakamımıza bireysel olarak çok teşekür ederiz bir Arguvan Narmikanlı olarak ..

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56