ARGUVAN KAYMAKAMI MEHMET MARAŞLININ BAYRAM MESAJI

Arguvanlıların geleceğe daha güvenle bakmasına vesile olması dileğiyle Başta bütün Arguvan halkının, Kamu ve özel kuruluşlardaki her kademedeki mesai arkadaşlarımın, aile bireylerinin Sivil Toplum kuruluşlarının bayramlarını yürekten kutluyor, bayramın Ülkemiz ve tüm insanlığın barış, sükun ve huzuruna, vesile olmasını temenni ediyorum.

ARGUVAN KAYMAKAMI MEHMET MARAŞLININ  BAYRAM MESAJI
Toplumsal birlikteliği sağlayan değerlerin anımsandığı, güzelliklerin ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı, Kurban Bayramını hep birlikte karşılamanın mutluluğu içersindeyiz.
Bayramlar, Her türlü güzelliğin ve mutluluğun yaşadığı, eşin, dostun, akrabanın, hastaların, büyüklerin ziyaret edildiği; yetimlerin ve buruk gönüllerin tamir edildiği: fakir-fukaranın aranıp gözetildiği; muhtaçlara yardım elinin uzatıldığı; çocukların sevindirildiği; dargınlıkların, kırgınlıkların giderildiği; sevgi, saygı, hoşgörü ve kardeşlik duygularının yoğunlaştığı; müstesna günleri ifade eder bayramların; Bayramların anlamını, güzelliğini ve değerini, sayılı bayram günleriyle sınırlı tutmayarak, yaşamın her evresinde ve  tüm ilişkilerimizde anımsamalıyız.
 
Bayramlarımız ortak duygu ve düşüncelere sahip toplulukların, mutlu ve özel günleridir. Bu özel günler birlik ve beraberliğimizin pekişmesine, Tek Millet olduğumuzun bir kez daha anlaşılmasına vesile olur.
 
Asırlardır bizleri birbirimize bağlayan manevi unsurlardan biri olan Kurban Bayramının, Arguvanlıların geleceğe daha güvenle bakmasına vesile olması dileğiyle Başta bütün Arguvan halkının, Kamu ve özel kuruluşlardaki her kademedeki mesai arkadaşlarımın, aile bireylerinin Sivil Toplum kuruluşlarının bayramlarını yürekten kutluyor, bayramın Ülkemiz ve tüm insanlığın barış, sükun ve huzuruna, vesile olmasını temenni ediyorum.
 
 
 Mehmet MARAŞLI
 Arguvan Kaymakamı


Kaynak: Ramazan Taştaş-Arguvan (AA) Temsilcisi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56