ARGUVAN KAYMAKAMI MEHMET MARAŞLIYA VEDA YEMEĞİ

Arguvan Kaymakamı Mehmet Maraşlı’nın Diyarbakır’ın Kulp İlçesine tayinin çıkması nedeni akşam saat yedide Arguvan Hurşit Eren Parkında veda yemeği verildi.

ARGUVAN KAYMAKAMI MEHMET MARAŞLIYA VEDA YEMEĞİ
Arguvan Kaymakamı Mehmet Maraşlı’nın Diyarbakır’ın Kulp İlçesine tayinin çıkması nedeni akşam saat yedide Arguvan Hurşit Eren Parkında veda yemeği verildi. Yemeğe, Arguvan Belediye Başkanı Hüseyin Taştan, Köy Muhtarları, Dernek Başkanları ve Mesai arkadaşları katıldı.

Belediye Başkanı Hüseyin Taştan yaptığı konuşmada Kaymakam Mehmet Maraşlının Arguvan için verdiği hizmetlerden söz ederek hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

Daha sonra söz alan Kaymakam Mehmet Maraşlı "Arguvan'a gelmeden önce sadece bir kaç türküsü var bilirdim Arguvan'ı tanıdıkça değerini anladım Elimizden geldiği kadar hizmet vermeye çalıştık, her şey istediğimiz gibi olmasa da bir şeyler yaptık. Yoncalı Barajı konusunda beklentimiz gerçekleşmedi çabalarımız yetmese de olmasını istediğim bir çalışma umarım bizden sonra gelen arkadaşımıza kısmet olur. Katılan herkese ayrı ayrı teşekkür ederim. Hakkınızı helal edin, benden yana helal olsun." deyip konuşmasını tamamladı.

Konuşmadan sonra Belediye Başkanı Hüseyin Taştan Kaymakam Mehmet Maraşlıya plaket verdi. Plaket sunumundan sonra yemek sona erdi.

Haber Foto: Rıza Parlak


  

RIZA PARLAK

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56