ARGUVAN KAYMAKAMI YATILI ÖĞRENCİLERİ VE DÜKKANLARI YANAN ESNAFI ZİYARET ETTİ

Arguvan Kaymakamı Yatılı Öğrencilere Misafir Oldu. Emniyet Amiri ile birlikte dükkânları yanan esnafları ziyaret ettiler.

ARGUVAN KAYMAKAMI YATILI ÖĞRENCİLERİ VE DÜKKANLARI YANAN ESNAFI ZİYARET ETTİ
Arguvan Kaymakamı Yatılı Öğrencilere Misafir Oldu
Arguvan Kaymakamı Mehmet Maraşlı, Arguvan Lisesi'nde eğitim gören öğrencilerin kaldığı yurda misafirliğe gitti. Cumhuriyet Savcısı Emre Peltek, Emniyet Amiri Doğan Çelik ve Milli Eğitim Müdürü Metin Aladağ ile öğrencilere moral vermek için yemek yiyen Maraşlı, buradaki öğrencilerle sohbet ederek, onların sorunlarını dinledi. Yemeğin ardından yurttaki yemekhane ve gıda deposuyla temizlik malzemelerini de inceleyen Maraşlı, çocukların daha temiz ve hijyenik ortamlarda olmaları gerektiğini vurguladı.
Arguvan Kaymakamı ve Emniyet Amiri dükkânları yanan esnafları ziyaret ettiler.
Arguvan Kaymakamı Mehmet Maraşlı ile Emniyet Amiri Doğan Çelik Arguvan’da kısa bir süre önce yanan üç dükkânın sahibine geçmiş olsun ziyaretinde bulundular. Dükkanları yanan Esnaflar Mehmet Öztürk, Muharrem Eroğlu ve Battal Özçamur yapılan ziyaretten duydukları memnuniyeti belirtip yangın sırasında kendilerine yardım eden ile Emniyet Amiri Doğan Çelik ve Emniyet personeline teşekkür ettiler.
 

Ramazan Taştaş-Arguvan (AA) Temsilcisi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56