ARGUVAN KAYMAKAMININ BAYRAM MESAJI

Toplumsal birlikteliği sağlayan değerlerin anımsandığı, güzelliklerin ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı, Kurban Bayramını hep birlikte karşılamanın mutluluğu içerisindeyiz.

ARGUVAN KAYMAKAMININ BAYRAM MESAJI
Toplumsal birlikteliği sağlayan değerlerin anımsandığı, güzelliklerin ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı, Kurban Bayramını hep birlikte karşılamanın mutluluğu içerisindeyiz. Bayramlar, Her türlü güzelliğin ve mutluluğun yaşandığı, eşin, dostun, akrabanın, hastaların, büyüklerin ziyaret edildiği; yetimlerin ve buruk gönüllerin tamir edildiği; fakir-fukaranın aranıp gözetildiği; muhtaçlara yardım elinin uzatıldığı; çocukların sevindirildiği; dargınlıkların, kırgınlıkların giderildiği; sevgi, saygı, hoşgörü ve kardeşlik duygularının yoğunlaştığı; müstesna günleri ifade eder. Bayramların anlamını, güzelliğini ve değerlerini, sayılı bayram günleriyle sınır tutmayarak, yaşamın her evresinde ve tüm ilişkilerimize anımsamalıyız. Bayramlarımız ortak duygu ve düşüncelere sahip toplulukların, mutlu ve özel günleridir. Bu özel günler birlik ve beraberliğimizin pekişmesine Tek Millet olduğumuzun bir kez daha anlaşılmasına vesile olur. Asırlardır bizleri birbirimize bağlayan manevi unsurlardan biri olan Kurban Bayramının, Arguvanlıların geleceğe daha güvenle bakmasına vesile olması dileğiyle, 
Başta bütün Arguvan halkının, Kamu ve özel kuruluşlardaki her kademedeki mesai arkadaşlarımın, aile bireylerinin Sivil Toplum kuruluşlarının bayramlarını yürekten kutluyor, bayramın Ülkemiz ve tüm insanlığın barış, sükûn ve huzuruna,  vesile olmasını temenni ediyorum.

Ayrıca kurban bayramı vesilesiyle Van depreminde hayatını kaybeden
vatandaşlarımıza ve şehitlerimize Allah'tan rahmet diler yakınlarına da baş sağlığı dileklerimi sunarım.
                                                                                                           MEHMET MARAŞLI 

Ramazan Taştaş-Arguvan (AA) Temsilcisi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56