ARGUVAN KAYMAKAMLIĞINA MEHMET MARAŞLI ATANDI

Arguvan Kaymakamlığına Han Kaymakamı Mehmet Maraşlı atandı. Arguvan Kaymakamı Aslı Aynaoğlu Kuzulu’da Abana Kaymakamlığına atandı.

ARGUVAN KAYMAKAMLIĞINA MEHMET MARAŞLI ATANDI
İçişleri Bakanlığının atama kararnamesiyle Arguvan Kaymakamlığına Eskişehir Han Kaymakamı Mehmet Maraşlı atandı. Arguvan Kaymakamı Aslı Aynaoğlu Kuzulu’da Kastamonu Abana Kaymakamlığına atandı.
 
Mehmet Maraşlı (Arguvan Kaymakamı)
1981 yılında Ordu ilinde doğdu. İlköğretim ve lise eğitimini çeşitli illerde tamamlayıp 1999 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Maliye Bölümünü kazandı. 2004 yılında açılan İçişleri Bakanlığı Kaymakam Adaylığı sınavını kazanarak Mülki İdare mesleğine 92. Dönem Konya Kaymakam Adayı olarak başladı. Adaylık süresince çeşitli illerde mülkiye müfettişi yanında refakat ve kaymakamlık refakatinde bulundu. Kastamonu ili Ağlı ve İhsangazi ilçelerinde Kaymakam Vekili olarak görev yaptı. Bir yıl süre ile Fransa’da yabancı dil eğitimi gördü ve idari sistem üzerinde çalışmalarda bulundu. Kaymakamlık kursunu başarı ile tamamlayarak 01.04.2008 tarihinde Han Kaymakamı olarak atanıp görev yapan Mehmet Maraşlı İçişleri Bakanlığının atama kararnamesiyle Arguvan Kaymakamlığına atandı. İngilizce ve Fransızca bilmektedir.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56