ARGUVAN KAYMAKAMLIĞINA ZAFER OKTAY ATANDI

Arguvan Kaymakamı Mehmet Maraşlı Kulp Kaymakamlığı'na Tokat-Yeşilyurt Kaymakamı Zafer Oktay ‘da Arguvan Kaymakamlığına atandı.

ARGUVAN KAYMAKAMLIĞINA ZAFER OKTAY ATANDI
İçişleri Bakanlığı tarafından Vali Yardımcıları ve Kaymakamların atamaları yapıldı. Atama sonrasında Arguvan Kaymakamı Mehmet Maraşlı Kulp Kaymakamlığı'na Tokat-Yeşilyurt Kaymakamı Zafer Oktay ‘da Arguvan Kaymakamlığına atandı.  
  
Arguvan Kaymakamlığına atanan Zafer Oktay hakkında kısa bilgi
 
11.02.1982 tarihinde Uşak’ta doğdu. İlk ve orta öğrenimini Uşak’ta tamamladıktan sonra, 2000 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümüne girdi. 2004 yılında Lisans öğrenimini tamamlayarak, Maliye Bakanlığı Tasfiye İşleri ve Döner Sermaye İşletmeleri Genel Müdürlüğünde bir yıl çalıştıktan sonra, Maliye Bakanlığı Milli Emlak Genel Müdürlüğü’nde Uzman olarak görev yaptı. Daha sonra kısa bir süre Vergi Denetmen Yardımcısı olarak görev yaptıktan sonra, Mülki İdare Amirliği mesleğine 2007 yılında Kütahya Kaymakam Adayı olarak başladı. Staj süresince Uşak-Banaz ilçesinde Kaymakam Refikliği, Kilis-Musabeyli’de Teftiş Stajını tamamlayarak, Tokat-Almus, Kütahya-Domaniç ve Hisarcık ilçelerinde Kaymakam Vekilliği’nde bulundu. İngiltere’de University of Leicester’de bir yıl dil eğitimi alarak, İngiliz idare sistemi üzerinde incelemelerde bulundu. 94. Dönem Kaymakamlık Kursunu üstün başarılı dereceyle tamamlayarak Tokat-Yeşilyurt Kaymakamlığı görevine atandı. Arguvan Kaymakamlığı görevine atanan Zafer OKTAY, evli olup iyi derecede İngilizce bilmektedir. Kaymakam OKTAY, halen Gaziosmanpaşa Üniversitesi Yönetim ve Organizasyon alanında Yüksek Lisans çalışmalarına devam etmektedir.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56