ARGUVAN KÖY MUHTARLARINDAN KAYMAKAM’A BAYRAM ZİYARETİ

Arguvan Köy Muhtarlarından bazıları Arguvan Kaymakamı Mehmet Maraşlı’yı makamında ziyaret edip, bayramını kutladılar. Ziyarette köy sorunları da konuşuldu.

ARGUVAN KÖY MUHTARLARINDAN KAYMAKAM’A BAYRAM ZİYARETİ
Arguvan Köy Muhtarlarından bazıları Arguvan Kaymakamı Mehmet Maraşlı’yı makamında ziyaret edip, bayramını kutladılar. Yukarı Sülmenli Köyü Muhtarı Kemal Aslantürk, Yazıbaşı Köyü Muhtarı Abdulkadir Aslan, Güveçli Köyü Muhtarı Kemal Dalhançer, Bozburun Köyü Muhtarı Mehmet Ataç Kaymakam, Mehmet Maraşlıyla bayramlaşmak için makamında ziyaret ettiler. Ziyarette köy sorunları da konuşuldu.
 
Muhtarlarla makamında bir süre sohbet eden ve köylerinin sorunları hakkında bilgi alan Kaymakam Maraşlı, Köylerimizin sorunlarını yerinde görüp kısa sürede çözüme kavuşturmak amacı ile köy ziyaretlerini devam ettirdiklerini, birlik ve beraberlik içerisinde sorunların üstesinden geleceklerine inandığını belirtti.
 
Maraşlı, Muhtarların köylerindeki sorunları her zaman kendilerine bildirebilecekleri gibi yalnızca bayramlarda değil daha sık aralıklarla muhtarların bir araya gelerek hep birlikte sorunların konuşulmasının önemini vurguladı. Kaymakam Maraşlı muhtarların ziyaretinden duyduğu memnuniyeti belirtip teşekkür etti.

Ramazan Taştaş-Arguvan (AA) Temsilcisi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56