ARGUVAN VAKFI ARGUVAN DERNEKLERİ İLE KAHVALTIDA BULUŞTU…

Arguvan ve Köyleri Eğitim Kültür Vakfı, İstanbul’daki Arguvan köy dernekleri ile kahvaltıda buluştu. Ev sahipliğini Arguvan Vakfı’nın yaptığı Kahvaltıya katılanlar sakin bir ortamda sohbet etme imkânı buldular.

ARGUVAN VAKFI ARGUVAN DERNEKLERİ İLE KAHVALTIDA BULUŞTU…
Arguvan ve Köyleri Eğitim Kültür Vakfı, İstanbul’daki Arguvan dernekleri ile kahvaltıda buluştu. Ev sahipliğini Arguvan Vakfı’nın yaptığı Kahvaltıya katılanlar sakin bir ortamda sohbet etme imkânı buldular. 
Arguvan Vakfı başkanı Mehmet Kızıldaş Ataşehir Zübeyde Hanım Öğretmenevindeki kahvaltıda yaptığı kısa konuşmasında Arguvan dernekleri ile birlikte hareket etmenin önemini vurguladı, yaptıkları etkinliklere Arguvan köy derneklerinin katkıları ve katılımlarından duydukları memnuniyeti belirtti. Kızıldaş yaptıkları yemekli gecede derneklerden ciddi destek aldıklarını ancak yoğunluktan dolayı sohbet etme imkânı bulamadıklarını bu nedenle bir araya gelerek bu eksikliği giderip teşekkür etmek istediklerini belirtti. Vakıf olarak yapmak istedikleri çalışmalar hakkında da bilgi veren Kızıldaş en önemli amaçlarından birisinin de bir danışma kurulu oluşturmak olduğunu bu konudaki çalışmaları devam ettirdiklerini belirterek yönetim kurulu adına Dernek Başkanlarına, yönetim kurullarına ve katılımcılara teşekkür etti.
Kahvaltıya İstanbul’da Muhtarlık yapan İki Arguvanlı; Tuna Mahallesi Muhtarı Mehmet Doğan ve İnönü Mahallesi Muhtarı Songül Ercan Tulunay’da katıldı.
Kahvaltıya katılanlar adına Yazıbaşı Köyü Dernek Başkanı Latif Adıgüzel, Arguvan Vakfı başkanı Mehmet Kızıldaş’a ve Yönetim Kuruluna Arguvan Dernekleri ve diğer kurumları ile birlikte hareket etme çabalarından ve kahvaltı davetlerinden dolayı teşekkür etti.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56