ARGUVAN VAKFI DERNEKLERLE KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİ

Arguvan Vakfı Yönetimi, Köy Derneklerinin Başkan ve yöneticileri ile Bostancı Sporium Tesisleri Yadinbey Restaurant’ta kahvaltıda bir araya geldi. Vakıf Başkanı Mehmet Kızıldaş, 8 Ocak’ta Vakıf kurucuları ile kahvaltıda bir araya gelineceğini, ardından ocak ayında bir kongre sürecinin yaşanacağını belirtti.

ARGUVAN VAKFI DERNEKLERLE KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİ
Arguvan Vakfı Yönetimi, Köy Derneklerinin Başkan ve yöneticileri ile Bostancı Sporium Tesisleri Yadinbey Restaurant’ta kahvaltıda bir araya geldiler.
 
Ev sahipliğini Arguvan Vakfı’nın yaptığı Kahvaltıya çok sayıda Dernek Başkanı ve yöneticisi katıldı, kahvaltıda konuşan Arguvan Vakfı Başkanı Mehmet Kızıldaş, ‘Dernek yönetimlerimizle birlikte uyumlu hareket edince çok güzel işler yapabileceğimizin örneğini son düzenlediğimiz gecede gördük. Bu güzel gecede doğal olarak insanlarla birebir iletişimler olamıyor. Misafir yoğunluğu ve program dar oluyor. Bu anlamda dernek yöneticilerimizle bu başarının sevincini ortak yaşamak, geleceğe ilişkin görüş alışverişinde bulunmak istedik. Bu amaçla bu kahvaltıyı düzenledik. Derneklerimizin destek ve katkılarının bundan sonra da sürmesini bekliyoruz dedi.
 
Burs verilen öğrenci sayısının yüzüne üzerine çıktığını söyleyen Başkan Kızıldaş, 8 Ocak’ta Vakıf kurucuları ile kahvaltıda bir araya gelineceğini, ardından ocak ayında bir kongre sürecinin yaşanacağını hatırlatarak, ‘Bu çerçevede hem kurucularımızın hem de derneklerimizin düşüncelerini önerilerini alacağız’ dedi.
 
Daha sonra söz alan dernek yöneticileri ise genel olarak Arguvan Vakfı’nın son dönemde iyi bir performans göstermeye başladığı, ancak bununla yetinilmemesini ve önümüzdeki dönem daha aktif olmasını, daha farklı projeler de üretmesini isteyerek ‘Doğrular ve güzellikler yapıldığı sürece Vakıf yönetiminin yanında olacaklarını’ belirttiler.
 
 www.arguvanhaber.com

  Fotograflar: Kadir İncesu 


Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56