ARGUVAN VAKFININ 16 EKİMDE DÜZENLEYECEĞİ YEMEĞİN AMACI

Yemekli gecenin asıl amacı DOSTLUK VE DAYANIŞMA’YI güçlendirmek olduğu gibi ARGUVANLI İHTİYAÇ SAHİBİ YÜKSEK ÖĞRENİM ÖĞRENCİLERİNE BURS VERİLMESİNE KATKI SAĞLAMAKTIR.

ARGUVAN VAKFININ 16 EKİMDE DÜZENLEYECEĞİ YEMEĞİN AMACI
Arguvan ve Köyleri Eğitim Kültür Vakfı′nın Dostluk ve Dayanışma Yemeği 16 Ekim 2010 Cumartesi Salon Vals′de gerçekleşecek. Yemekli gecenin asıl amacı DOSTLUK VE DAYANIŞMA’YI güçlendirmek olduğu gibi ARGUVANLI İHTİYAÇ SAHİBİ YÜKSEK ÖĞRENİM ÖĞRENCİLERİNE BURS VERİLMESİNE KATKI SAĞLAMAKTIR.
 
Arguvan Vakfı geçmişten bu güne Arguvan adına çok sayıda başarılı işe imza attığı gibi, Arguvan adınada önemli bir kurum olduğu göz ardı edilemez.
 
Arguvan Vakfında, Arguvanlı öğrencilere  burs verilebilmesi için yıllardır ciddi gayret sarf edilmektedir. Kurumda 2010-2011 öğretim yılı başlangıcında, çok yüksek sayıda burs talep edildiği www.arguvanhber.com tarafından gözlemlenmiştir. Burs talebinin en önemli sebeplerinden birisi, günümüzde yaşanan ekonomik koşullar; bir diğeri ise burs veren bazı kurumların Arguvanlı öğrencilere burs vermemeleridir.
                  
Arguvan Vakfı, tüm Arguvanlıların sahiplenmesi gereken bir kurum olup amaçlarını gerçekleştirmeye çalışırken eğitimede özel önem vermiştir. Geçmişte ve günümüzde görev yapan yönetim kurulları, başvuru yapan Arguvanlı öğrencilere eğitimlerini daha sağlıklı tamamlamaları açısından burs verebilmeyi hedeflemiş maddi imkânlar dâhilinde bunu gerçekleştirmişlerdir.
 
Öncelikle Arguvanlılar ve diğer dostlarımız DOSTLUK VE DAYANIŞMA ile birlikte, ÖĞRENCİLERE BURS VERİLMESİNE KATKI SAĞLAMAYI hedefleyen bu geceye katılarak katkılarını sunabilirler.
 
Mazeretleri olanlar veya İstanbul dışında yaşadıklarından dolayı geceye katılamayacak durumdaki Arguvanlılar ve Dostlarımızda vakıf ile irtibat kurarak burs bütçesinin oluşumuna maddi destek verebilirler.
                              www.arguvanhaber.com
 
 
YEMEKLİ GECE BİLGİLERİ
 
Bilgi İçin Arguvan Vakfı: 0216 416 12 74 - 361 97 28
Yer:     Salon Vals
Tarih : 16.10.2010
Adres : Reşitpaşa Cad. No:18 Atakent Mah. Ümraniye - İST.
Saat    : 20.00 - 24.00

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


 

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56