ARGUVAN VAKIF VE DERNEKLERİ TOPLANTISI YAPILDI

Arguvan Vakıf ve Dernekleri Arguvan ve Köyleri Eğitim Kültür Vakfında 23 Mayıs 2011 Pazartesi günü toplantı düzenlediler. Malatya tanıtım günlerinde Arguvan Stant'ı ve 9.Uluslararası Arguvan Türkü Festivali çalışmaları görüşüldü.

ARGUVAN VAKIF VE DERNEKLERİ TOPLANTISI YAPILDI

İstanbul’da faaliyet gösteren Arguvan Vakıf ve Dernekleri Arguvan ve Köyleri Eğitim Kültür Vakfında 23 Mayıs 2011 Pazartesi günü toplantı düzenlediler.

Toplantıda Arguvan Vakfı Başkanı Mehmet Kızıldaş 26-29 Mayıs tarihleri arasında İstanbul CNR Expo Fuar merkezinde düzenlenecek Malatya tanıtım günlerinde Arguvan Kaymakamlığı, Arguvan Belediyesi, Arguvan ve Köyleri Eğitim Kültür Vakfı, Arguvan Dernekleri tarafından organizesi yapılan ARGUVAN STANTI hakkında ve 23-24 Temmuz tarihlerinde düzenlenecek 9.ULUSLARARASI ARGUVAN TÜRKÜ FESTİVALİNE yönelik çalışmalar hakkında bilgi verdi.
 
Arguvan vakıf ve dernek başkanları ve yöneticileri Malatya tanıtım günlerinde açılacak Arguvan stant’ı ve festivalde gereken desteği vereceklerini, Arguvan’ın her yönü ile en iyi şekilde tanıtılmasının ve sorunlarının gündeme gelmesinin önemini vurgulayıp görüş ve önerilerini sundular, çalışmalarda görevde aldılar.

Vakfı Başkanı Mehmet Kızıldaş kısa bir süre sonra beklenen festival programını açıklayarak kamuoyunu bilgilendireceklerini belirtti. 

www.arguvanhaber.com


Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56