ARGUVAN’DA 18 MART ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ VE ÇANAKKALE DENİZİ ZAFERİNİN 97. YILI DOLAYISI İLE TÖREN DÜZENLENDİ

Arguvan’da 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 97.yıl dönümü dolayısıyla tören düzenlendi.İlçe Kaymakamı Mehmet Maraşlı'nın eşi Arzu Güleryüz Maraşlı'nın koordinesinde öğrencilerin hazırladığı gösteri, büyük beğeni topladı.

ARGUVAN’DA 18 MART ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ VE ÇANAKKALE DENİZİ ZAFERİNİN 97. YILI DOLAYISI İLE TÖREN DÜZENLENDİ
Arguvan’da 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 97.yıl dönümü dolayısıyla tören düzenlendi.
Arguvan'daki tören, Arguvan Lisesi salonunda yapıldı. Atatürk İlköğretim Okulu ve Arguvan Lisesi öğrencileri Çanakkale Zaferi'ni konu alan tiyatro gösterisi sahneledi.
İlçe Kaymakamı Mehmet Maraşlı'nın eşi Arzu Güleryüz Maraşlı'nın koordinesinde öğrencilerin hazırladığı gösteri, büyük beğeni topladı. Arzu Güleryüz Maraşlı, Çanakkale ruhunun çocuklara kazandırılması, tarih bilincinin oluşturulması ve vatan sevgisinin çocuklara aşılanması için bu günlerin çocuklara anlatılması gerektiğini vurguladı.
Törene, Kaymakam Mehmet Maraşlı, Cumhuriyet Savcısı Emrah Peltek, Arguvan Belediye Başkan Vekili Ulaş Çopur, İlçe Jandarma Komutanı Vahit Sağdıç, Arguvan Emniyet Amirliğinden Başkomiser Osman Coşkun, İlçe  Milli Eğitim Müdürü Metin Aladağ, Mal Müdürü Murat Kaşıkçı, Memurlar ve çok sayıda davetli katıldı.

Ramazan Taştaş-Arguvan (AA) Temsilcisi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56