ARGUVANDA CHP İLÇE BAŞKANLIĞI SEÇİMİ YAPILDI

CHP ‘de Arguvan ilçe Başkanlığına yeniden Hasan Yücel seçildi.

ARGUVANDA CHP İLÇE BAŞKANLIĞI SEÇİMİ YAPILDI
CHP ‘de Arguvan ilçe Başkanlığına yeniden Hasan Yücel seçildi.

Blok listeyle yapılan seçime Malatya CHP milletvekili Veli Ağbaba, Eski Milletvekili Muharrem Kılıç meclis üyeleri Mustafa Mengüç ve Naki Düzova, CHP Malatya il başkanı  Enver Kiraz, ilçe delegeleri eski ilçe başkanlardan Abbas Taştan  ve çok sayıda partili katıldı.

Miletvekili Veli Ağbaba çok çalışıp partiyi iktidara taşımak gerektiğini milletvekili olarak Türkiye gündemini takıp ettiğini belirtip Malatya ve ilçelerinin de sorunlarını da mecliste  gündeme getirdiğini belirtti.


Eski Milletvekili aday adayı Hasan Hüseyin Gedik yaptığı konuşmasında kongrelerin genel olarak yanlış yapıldığını çarşaf listeyle yapılması gerektiğini belirtti
 
Arguvan eski CHP ilçe Başkanı Abbas Taştan’da Arguvan'da CHP’nin başarısının devam etiğini Arguvan CHP'nin kalesidir ve olmaya da devam edecektir dedi.
 
Arguvan il genel meclis üyesi Mustafa Mengüç’de Arguvan Yoncalı Barajı'nın yapılması gerektiğini yıllardan beri gündemde olan baraj yapımının sürekli  ertelendiğini belirtti.
 
CHP eski Malatya Milletvekili Muharrem Kılıç ise bugün birlik beraberlik günüdür. Partimize iktidara taşımamız için kimsenin kalbini kırmadan AKP zihniyetinden iktidarı almamız gerektiğini belirtti
 
CHP‘de Arguvan ilçe başkanlığına yeniden Hasan Yücel’de Yaptığı açıklamada ilçe yönetimi adına bütün Arguvanlılara, bu günde destek veren herkese teşekkür etti.
 
 
Arguvan Belediye Başkanı Hüseyin Taştan’da rahatsızlığından dolayı kongreye gelemeyip çiçek gönderip kongrenin hayırlı olmasını diledi. Kongredeki tüm konuşmacılar ve katılımcılar Hüseyin Taştan’a geçmiş olsun dileğinde bulundular. 
 
 

Ramazan Taştaş-Arguvan (AA) Temsilcisi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56