ARGUVAN'DA EĞİTİM PROJELERİ DEĞERLENDİRİLDİ

Arguvan'da İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonu'nda Kaymakam Zafer Oktay başkanlığındaki toplantıda, projeler tanıtıldı, görüş ve öneriler alındı.

ARGUVAN'DA EĞİTİM PROJELERİ DEĞERLENDİRİLDİ
Arguvan'da İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonu'nda Kaymakam Zafer Oktay başkanlığındaki toplantıda, projeler tanıtıldı, görüş ve öneriler alındı.

Okul yöneticilerini de katıldığı toplantıda, SODES projeleri ve ilçede uygulanan mevcut projeler hakkında ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü ARGE birimi çalışanları Caner Fidan, Ümran Türk ve Semiha Yıldırım katılımcılara bilgi verdi.

Kaymakam Oktay, her okulun geçmişte yaptığı SODES projeleri ve yeni projeler hakkında bilgi aldı. Kaliteli projelerle eğitim kalitesin artırılacağını belirten Oktay, her okulun SODES kapsamında en az bir proje yapmasını istedi. Projelere verdiği önemi dile getiren Oktay, gerekirse her hafta toplantılarla durum değerlendirmesi yapacaklarını söyledi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Memi de geçmiş yıllarda ödül alan iyi projelerden bazı örnekler sunarak, katılımcılardan yeni projeler üretmek için beyin fırtınası yapmalarını istedi. Toplantıda, okul müdürleri ve müdür yardımcılarının kendi okulları için önerdiği projeler değerlendirilerek, proje hazırlıklarının tamamlanması kararlaştırıldı.

Basından

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56