ARGUVANDA İLKÖĞRETİM OKULLARI YARIYIL TATİLİ ÖNCESİ ETKİNLİK YAPTILAR

Arguvan'da, ilköğretim okulu öğrencileri yarıyıl tatili öncesinde gösteri düzenledi. Atatürk ve Cumhuriyet İlköğretim Okullarında düzenlenen etkinliklerde, öğrenciler tiyatro gösterisi düzenledi.

ARGUVANDA İLKÖĞRETİM OKULLARI YARIYIL TATİLİ ÖNCESİ ETKİNLİK YAPTILAR

Arguvan'da, ilköğretim okulu öğrencileri yarıyıl tatili öncesinde gösteri düzenledi. Atatürk ve Cumhuriyet İlköğretim Okullarında düzenlenen etkinliklerde, öğrenciler tiyatro gösterisi düzenledi. Öğretmen Zehra Alman'ın eşliğinde türküler söylendi, skeçler oynandı öğrencilerin performansını öğretmenleri, veliler ve vatandaşları izledi.
 
Arguvan İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Metin Aladağ, Cumhuriyet ilköğretim okulundaki etkinlikte yaptığı konuşmada, tatil heyecanı yaşayan öğrencilerin bu gösterisinin faydalı olduğunu, türkü diyarı Arguvan'da öğrencilerin yarı yıl tatiline şarkılarla ve türkülerle girdiğini dile getirdi. 

Zehra Alman'da bu gibi etkinliklerin çocuklar için çok faydalı olduğunu, iki okulda da görev yaptığını ve iki okulun öğrencilerini bir araya getirerek yarıyıl dolayısı ile etkinlik düzenlemenin öğrencilerin kaynaşmasına katkı sağladığını belirtti.

 
 
 

Ramazan Taştaş-Arguvan (AA) Temsilcisi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56