ARGUVANLILAR.COM WEB SİTESİ YAYININI DURDURMA KARARI ALDI

Bir süredir Arguvan ile ilgili haber ve bilgileri kamuoyuna sunan www.arguvanlilar.com web sitesi yayınını durdurma kararı aldı. Siteye bir süredir haksızca saldırıılar yapılıyordu sitenin yöneticisi Mustafa Turgut bu hizmeti yapmaya Arguvan Haber'de devam ettireceğini belirtti.

ARGUVANLILAR.COM WEB SİTESİ YAYININI DURDURMA KARARI ALDI
Bir süredir Arguvan ile ilgili haber ve bilgileri kamuoyuna sunan Mustafa Turgut yönetimindeki www.arguvanlilar.com web sitesi yayınını durdurma kararı aldı. Web sitesinin yayınını durdurma kararı almasındaki en önemli nedenlerden birisi siteye bir süredir yapılan saldırılardır. Amaçları halen anlaşılamayan kişi veya kişilerce yasal olmayan yollarla sitenin bilgilerine erişenler, ahlaksız kelimeleri siteye ekleyerek ve yine birçok hakaret içeren sözleri siteye yazarak, hiçbir karşılık beklemeden amacı yalnızca ARGUVAN adına hizmet vermek olan site yöneticisinin çalışma azmini kırma gayreti göstermişlerdir. 

Mustafa Turgut bu saldırılardan dolayı kapatma kararı aldığı sitede Arguvan adına gönüllü hizmet  yaptığını bu hizmeti bundan sonra Arguvan Haber sitesinde devam ettireceğini açıkladı.

Zaten az sayıda olan ve özverili olarak Arguvan adına yola çıkıp hizmet vermeye çalışan engelleme girişimlerini kınıyoruz.
 
Arguvanlılar.Com web sitesinde bu konuda yapılan açıklama
Kıymetli arguvanlilar.com dostları vermiş olduğunuz destekten dolayı herkese ayrı ayrı teşekkür ederiz. Son zamanlarda kasıtlı olduğunu düşündüğümüz bazı saldırılar sonucunda web sitemizi kapatıp yok etmek yerine Sayın Ersoy Eren Yönetimindeki www.arguvanhaber.com Çatısı altında devam etmeye karar verdik. Saygılarımızla... www.arguvanlilar.com

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56