ASAR KÖYLÜLERİ PİKNİĞİ ÇATALCADA YAPILDI

Arguvan Asar-Gecekondu Köyü Kültür Dayanışma Derneği pikniği Çatalca'da yapıldı. Pikniğe Sanatçı ve CHP Milletvekili Adayı Sabahat Akkiraz, CHP Milletvekili Mevlüt Aslanoğlu'nu CHP milletvekili adayı Özge Utan da katıldı.

ASAR KÖYLÜLERİ PİKNİĞİ ÇATALCADA YAPILDI
Arguvan Asar-Gecekondu Köyü Kültür Dayanışma Derneği pikniği Çatalca'da yapıldı. Pikniğe Sanatçı ve CHP Milletvekili Adayı Sabahat Akkiraz, CHP Milletvekili Mevlüt Aslanoğlu'nu CHP milletvekili adayı Özge Utan da katıldı.
 
İstanbul'da faaliyet gösteren Arguvan Asar Gecekondu Köyü Kültür Dayanışma Derneği, köylülerine yönelik olarak pazar günü Çatalca Fevzi Çakmak Piknik Alanı'nda piknik düzenledi. Pikniğe Malatya Milletvekili Mevlüt Aslanoğlu, CHP Milletvekili Adayları; Sabahat Akkiraz ve Özgen Utan, Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara, CHP Çatalca İlçe Başkanı Süleyman Kolcuoğlu, CHP İl Genel Meclis Üyeleri; Muharrem Alpaslan ve Cengiz Aydın, İstanbul Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Orhan Utan, CHP Avcılar Belediye Meclis Üyesi Ali Oral, CHP 3. Bölge Seçim Koordinasyon Merkezi'nden İl Başkan Yardımcısı Metin Kahriman da katıldı. Milletvekili Mevlüt Aslanoğlu, burada yaptığı konuşmada hemşerilerinin arasında bulunmaktan duyduğu memnuniyeti ifade ederek, desteklerini istedi. Aslanoğlu, Milletvekili olarak Malatyalının başını eğdirmeme gayreti içinde çalışmalarını sürdürdüğünü ifade etti.
 
Kara: Piknikçiler konuğumuz
 
Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara da, sıcakların artmasıyla birlikte şehrin gürültüsünden uzaklaşıp rahatbir nefes almak isteyen çok sayıda İstanbullunun ilçelerine geldiğini hatırlatarak, "Bu kapsamda Arguvan Asarköylüler de bu hafta sonunda ilçemize gelmişler. Kendilerini burada görmekten mutluyuz. "dedi
 
Akkiraz: Evimde olmak bir başka güzel
 
 CHP Milletvekili Adayı Sanatçı, Sabahat Akkiraz ise, piknik alanına girişte büyük bir sevgi seli ile karşılandı. 'İnsanın kendi evinde olması da bir başka güzel' diyen Akkiraz, Asar Köylülerine Arguvan’ın yolu tozdur dumandır’ türküsünü söyleyip, desteklerini isteyerek alandan alkışlar eşliğinde ayrıldı.

Dernek Başkanı; Erhan Kızılyar'da: CHP adaylarını 12 Haziran’dan sonra TBMM’de görmekten mutluluk duyacaklarını belirterek pikniğe katılan tüm konuklarına kendilerine zaman ayırmalarından dolayı teşekkür etti. Asarköylüler daha sonra; türküler eşliğinde oyunlar oynayıp, yarışmalar düzenleyip keyifli bir gün geçirdiler.Kaynak: Erhan Kızılyar

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56