ATMALILAR İLKÖĞRETİM OKULU ÖĞRENCİLERİNİN BAŞARISI

Arguvan'da özel bir dershane tarafından ilköğretim okullarında 7. Sınıflara yönelik yapılan bir sınavda, Atmalılar ,İlköğretim Okulu Arguvan genelinden daha fazla başarı elde eden okul oldu.

ATMALILAR İLKÖĞRETİM OKULU ÖĞRENCİLERİNİN BAŞARISI
Arguvan'da özel bir dershane tarafından ilköğretim okullarında 7. Sınıflara yönelik yapılan bir sınavda, Atmalılar ,İlköğretim Okulu Arguvan genelinden daha fazla başarı elde eden okul oldu.

Malatya ‘da faaliyet gösteren Atmalılar Derneğinin organizesinde Atmalı işadamlarınca yaptırılan Atmalılar İlköğretim Okulunda okuyan öğrenciler, sınavda Arguvan genelindeki okullarda sadece 5 öğrenci 410 puanın üzerinde puan alırken, Atmalılar İlköğretim Okulunda öğretim gören 6 öğrenci 410 puan sınırını aşmayı başardı. Atmalılar İlköğretim okulunda 470 puanla Hüseyin Güller Arguvan birincisi olurken, 464 puanla Ali Haydar Bayer ikinci olmayı başardı. Hüseyin Güller Malatya genelinde de 8. sırada yer aldı.
Daha önceleri törenle yemin ederek başarı sözü veren Atmalı İlköğretim Okulu öğrencilerinin bu başarısı Arguvan’da gurur kaynağı oldu.

RIZA PARLAK

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56