CHP ARGUVAN İLÇE BAŞKANI VE ÜÇ YÖNETİM KURULU İSTİFA ETTİ

2008 Yılından itibaren gururla ve şerefle yürüttüğüm Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanlığı görevimden yönetim kurulumuzdan üç arkadaşımızla birlikte istifa ettik.

CHP ARGUVAN İLÇE BAŞKANI VE ÜÇ YÖNETİM KURULU İSTİFA ETTİ
Değerli Basın Mensupları                                           

2008 Yılından itibaren gururla ve şerefle yürüttüğüm Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanlığı görevimden yönetim kurulumuzdan üç arkadaşımızla birlikte istifa ettik.

İlçe örgütümüzü ve ilçe başkanını hiçe saymaya hiç kimsenin hakkı yoktur.

2014 Yılı yerel seçimlerine aday belirleme öncesi İstanbul’da faaliyet gösteren 23 Vakıf ve Dernek görevleri olmadığı halde Arguvan’da partimizin belediye başkanı adayını belirleme girişimlerini başlatmış aday belirlenmesi amacıyla yapılan eğilim yoklaması öncesi ve eğilim yoklamasında ne yazık ki Antidemokratik uygulamalara yer verilerek aday belirlenmiştir. Tüm bu olanlara karşın partimizin zarar görmemesi, sürecin sağlıklı bir şekilde aşılabilmesi adına bizler tüm gayretimiz gösterdik.

Yaşadığımız bu olumsuz süreçler sonrasında belediye meclis üyelerini belirlenmesi aşamasına geldiğimiz bu günlerde yine ilçe başkanı ve ilçe örgütümüzün hiçe sayılma girişimlerinin başlatıldığını gördük arkadaşlarımızla bunları önleme gayretlerimiz, çabalarımızda ne yazık ki sonuç vermedi.

Halkın CHP'den beklentisinin yükseldiği bu dönemde bu görevlerde verimsiz olacağımızı, düşündüğümüz arkadaşlarımızla partimizdeki görevimizden istifa ettik.

Bu süreçte her zaman yanımızda olan yönetimdeki arkadaşlarımıza,  örgütümüze ve partililerimize teşekkür ederiz. Bizler partimizin normal bir üyesi olarak, çalışmalarımıza devam edeceğiz. 18.02.2014

Saygılarımızla

CHP Arguvan İlçe Başkanı Hasan Yücel

Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Karakuş

Yönetim Kurulu Üyesi Ali Rıfat Yücel

Yönetim Kurulu Üyesi Ali Rıza Mıllaoğlu

 

 

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Ferhat hakkı
Ferhat hakkı - 9 yıl Önce

Başkan en doğal hakkını kullanıp istifa ediyorsa ve bazılarıda yorum yapmaya çalışıp bunu eleştirebiliyorsa demekki ya burada yaşamıyorlar yada ne konuştuklarını bilmiyorlar. İlçe başkanının sözü geçmiyorsa en doğru kararı aldığını düşünüyorum

maksimus
maksimus - 9 yıl Önce

Onurlu davranışınızdan ötürü tebrikler.Ancak yerine geçenler ...

Muharrem KARAKUŞ
Muharrem KARAKUŞ - 9 yıl Önce

Hani katılımcı olacaktık, hani şeffaf olacaktık, hani işbirliği yapacaktık, hani tarafsız olacaktık, hani halka gidecektik, onun sorunları bizim sorunlarımız olacaktı diyordunuz da ne oldu bu yönetim niye istifa etti.

MUHARRREM KORKMAZ
MUHARRREM KORKMAZ - 9 yıl Önce

Hiç kimsenin ÖN SECİM SÜRECİNİ TARTISMAYA hakkı yoktur...ARGUVAN HALKINA HAKARET SAYILIR,,,,,,Herkes bundan böyle ARGUVAN için yapılacak işlere odaklanmalıdır,,,,

abuzer kadayıf
abuzer kadayıf - 9 yıl Önce

İlce yonetiminin bile demokratik gormedigi bir sekilde aday olan kizildasin arguvana bir fayda getirmeyecegi ortadadir. Arguvan halki bu tutuma gerekli cevabi verecektir inaniyorum...

MUSTAFA ÇIPLAK
MUSTAFA ÇIPLAK - 9 yıl Önce

Kendi yönetimlerince yazılan üyelerle ve kendi yönetimlerinde yapılan ön seçim demokratik değilse istifa etmeleri doğru bir karar.i ilçe yönetimi maalesef yönetim zafiyeti göstermiştir.

Turan Cilfaoglu
Turan Cilfaoglu - 9 yıl Önce

istanbulda faaliyet gosteren Arguvan,koyleri derneklerinin amaci birlik,beraberligin temelini olusturmali.Gelinen nokta bolunme ,parcalanma,hizmet askiyla secilmis insanlarin istifasi belediye baskani adayini belirleyen birkac kisi harici Arguvan a ve partiye yazik edildi.

mesut şimşek
mesut şimşek - 9 yıl Önce

İlçe tarihi boyunca ilk defa tecrübeli, proje üretebilecek ve bilgi birikimli biri olarak sayın Mehmet KIZILDAŞ belediye başkanı olacaktır. yıllarca partiye hizmet verdim diyeceksin çıkarın uğruna bi kalemde de sileceksin. Öncelikle bir insan ilkeli olmak zorundadır.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56