CHP ARGUVAN'DA MİTİNG DÜZENLEDİ

Arguvan Cumhuriyet Halk Partisi ilçe örgütü 19.03.2014 Çarşamba günü Arguvan Belediye Başkan Adayı Mehmet Kızıldaş’a destek mitingi düzenledi.

CHP ARGUVAN'DA MİTİNG DÜZENLEDİ
HABERİN GALERİSİ
CHP ARGUVAN MİTİNGİ

CHP ARGUVAN MİTİNGİ

Arguvan Cumhuriyet Halk Partisi ilçe örgütü 19.03.2014 Çarşamba günü Arguvan Belediye Başkan Adayı Mehmet Kızıldaş’a destek mitingi düzenledi. Parti Meclis üyesi ve Eski Kültür ve Turizm Bakanı Fikri Sağlar’da mitinge katıldı.

CHP Malatya il başkanı Enver Kiraz ile yönetim kurulu, CHP Malatya il kadın kolları başkanı Güllü Tuncer ile kadın kolları üyeleri, CHP Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hakan İnci, CHP Hekimhan Belediye Başkan Adayı Ali Seydi Millioğlu, CHP Pötürge Belediye Başkan Adayı, CHP Parti Meclisi Üyesi İbrahim Yener, Malatya’dan gelen çok sayıdaki Arguvanlılar, Arguvan ilçe merkezi ve köylerinden gelen partililer ve vatandaşlar katıldı. CHP Malatya Milletvekili Veli Ağbaba TBMM Genel Kurulu'nda fezlekeler için yapılan olağanüstü toplantı nedeni ile mitinge katılamadı.

Miting Nazım Hikmet Meydanında Cemal Öztaş’ın konseri ile başladı.

Yoğun bir katılımın olduğu miting Kanber Yıldırım’ın sunumu ile başladı. CHP Arguvan İlçe Başkanı İbrahim Çopur, Arguvan Belediye Başkan Adayı Mehmet Kızıldaş, CHP Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hakan İnci, CHP Malatya il başkanı Enver Kiraz, CHP Parti Meclisi Üyesi İbrahim Yener ve Parti Meclis üyesi ve eski Kültür ve Turizm  Bakanı Fikri Sağlar birer konuşma yaptılar.

Yapılan konuşmalardan sonra CHP Arguvan Belediye Meclis üyesi adayları mitinge katılanlara tanıtıldı. Miting sonrasında Arguvan cem evinde katılımcılara yemek verildi.

www.arguvanhaber.com

Fotoğraflar Ramazan Taştaş

 

 

 

 

 

 

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
ERGUN ŞİMŞEK
ERGUN ŞİMŞEK - 8 yıl Önce

SAYIN ERSOY SEVDİĞİM BİR KARDEŞİM.ANCAK ARGUVAN HABERDE SÜREKLİ SANSÜR UYGULUYOR.DÜŞÜNÜP YAZDIĞIMIZ FİKİRLERİMİZİ ANİDEN DIŞARI ATIYOR.ARGUVAN HABERE ESİR DEĞİLİZ.YENİ BİR GAZETE VE İNTERNET SİTESİ KURMAK VE YAŞATMAK AMACIYLA

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56