EYMİR KÖYÜ’NDE BİRLİK VE DAYANIŞMA ETKİNLİĞİ YAPILDI

Eymir Köyü’nde 31 Temmuz 2010 Cumartesi günü birlik ve dayanışma etkinliği yapıldı. Etkinlik kapsamında mini futbol turnuvası, kültürel etkinlikler düzenlendi.

EYMİR KÖYÜ’NDE BİRLİK VE DAYANIŞMA ETKİNLİĞİ YAPILDI

Eymir Köyü’nde 31 Temmuz 2010 Cumartesi günü birlik ve dayanışma etkinliği yapıldı. Etkinlik kapsamında mini futbol turnuvası, kültürel etkinlikler düzenlendi.
 
Etkinliği düzenleme fikri Temel SAYIN, Canbey SAYIN, Koray KAYMAZ, Mehmet BEDELCİĞİL, Hakkı AYAZ, Hüseyin YILMAZ, Veli İLHAN tarafından düşünüldü. Bu etkinliğe çok sayıda gönüllü Eymirli destek sundu. 3 Eymir Köyü Derneği ve Muhtarlık da etkinliğe destek verdi.
 
Akşam başlayan kültürel etkinliği Saniye ÇAKIR sundu. Etkinliğe katılanlara sazları ile Asker DOĞAN, Dilaver DOĞAN, Asgar EREN eşlik ettiler. Eymirliler İbrahim ALBAL, Şennaz ADIGÜZEL, Veli İLHAN, Songül KARAKUŞ, Serdar BERK, Ali Naki EFE, Mahir TURGUT, Muharrem ALBAL, Eda EREN, Asker DOĞAN-Dilaver DOĞAN-Sermin ÜNLÜER,Bülent TERCAN türküleri ile izleyicilere otantik ve güncel türkülerden oluşan türkü ziyafeti sundular,büyük beğeni ve ilgi ile izlendiler. Ersoy Eren tarafından hazırlanan geçmişten günümüze vefat eden Eymirlilerin fotoğraflarından oluşan 80 dakikalık slayt ve Ali Yılmaz Yıldız tarafından hazırlanan mini futbol turnuvasının slayt gösterisi ilgi ile izlendi. Ayrıca Hasan Ali Çakır tarafından hazırlanan küçük bir skeç sunuldu. Geç saatlere kadar süren etkinliğe katılanlar unutulmaz bir gece yaşadılar.
 
 
MİNİ FUTBOL TURNUVASI
Gündüz yapılan mini futbol turnuvasına dört takım katıldı. Eymirlilerden oluşan takımlara köydeki mevkii isimlerinden EYMÜRCÜK, OLUK, ARMUTLU, GÖZE isimleri verildi. Takımlarda kimlerin oynayacağı kura ile tespit edildi. Turnuvada EYMÜRCÜK SPOR birinciliği kazandı. Turnuvada unutulmayacak güzel anlar yaşandı dostluk ve barışın futbola yansıtılmasında güzel bir örnek sergilendi.
 
Turnuvanın düzenlenmesinde Koray KAYMAZ, Mehmet BEDELCİGİL, Doğukan ÇELİK görev aldı. Ses düzenini Hüseyin YILMAZ, ışık sisteminin Canbey SAYIN sorumluluğunu alırken, kamera çekimlerini Ali Yılmaz YILDIZ ve Mustafa EREN yaptılar. Turnuvaya EKİNSAN EMEK ISI Hakkı AYAS ve ERAYÇA PVC İbrahim ÇAKIR sponsor oldular. Turnuvada birinci olan EYMÜRCÜK SPOR futbolcularına kupaları akşam düzenlenen etkinlikte verildi. Ayrıca birer adet Eymir şapkası hediye edildi.
 
TAKIMLAR VE FTBOLCU İSİMLERİ 
 
EYMÜRCÜK SPOR       
1-Hasan Hüseyin ŞAHİN,2-Hüseyin BEDELCİGİL,3-Asker DOĞAN,4-Haydar İLHAN,5-Berkay YANILMAZ,6-Ecevit EREN,7-Hasan AKIN,8-Dilaver DOĞAN
9-Kasım BUDAK,10-Çağlar Kubilay SAYIN,11-Mustafa YILMAZ,12-Hüseyin ADIGÜZEL,13-Aliş Şükrü ÖZALP,14-Hüseyin ÇAKIR,15-Habip YÜCE
 
OLUKSPOR
1-Berkant ALBAL,2-Hüseyin YILMAZ,3-Temel SAYIN,4-Ezel ŞAHİN
5-Musa AYAS,6-Koray KAYMAZ,7-Veli İLHAN,8-Hasan Ali ÇAKIR
9-Kemal KOÇ,10-Uğur ALBAL,11-Mehmet ALBAL,12-Adıgüzel ÖZALP,13-Ejder YILMAZ
 
ARMUTLUSPOR
1-Çetin ADIGÜZEL,2-Ali Haydar DOĞAN,3-Ozan DOĞAN,4-İbrahim ÇAĞLAR,5-Ahmet ALBAL,6-Canbey SAYIN,7-Onur ÖZALP,8-Hasan Hüseyin ADIGÜZEL,9-Zafer YILMAZ,10-Mehmet AKIN,11-İbrahim ÖZALP,12-Hüseyin SAYIN,13-Haydar ÖZALP,14-Mustafa EREN,15-İmam DOĞAN
 
GÖZE SPOR      
1-Abidin BEDELCİGİL,2-Ahmet Turan EREN,3-Kürşat SAYIN,4-Taylan BUDAK,5-Sezer TATAR,6-Mehmet ÇELİK,7-Hakkı AYAS,8-Kemal BEDELCİGİL,9-Ali TATAR,10-Cüneyt ÖZDEMİR,11-Hasan ÇELİK
12-Ali Rıza YILMAZ,13-Cemal KILIÇ,14-İbrahim AYAS,15-Anıl DOĞAN

www.arguvanhaber.com
Foto: Ali Yılmaz YıldızYorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56