EYMİR’İN EYMİRCİK MEVKİİNDE YANGIN ÇIKTI

Eymir Mahallesi Eymircik mevkiinde çıkan yangın Malatya Büyükşehir Belediyesine bağlı Arguvan itfaiye ekibi ve traktörü olan Eymirlilerin zamanında müdahalesi ile söndürüldü.

EYMİR’İN  EYMİRCİK MEVKİİNDE YANGIN ÇIKTI

Sıcak ve rüzgarın etkisiyle genişleyen yangın Malatya Büyükşehir Belediyesine bağlı Arguvan itfaiye ekibi ve traktörü olan Eymirlilerin müdahalesi ile söndürüldü.

Arguvan Eymir Mahallesi Eymircik mevkiinde 22.08.2016 Pazartesi günü öğlen  saatlerinde çıkan yangın Malatya Büyükşehir Belediyesine bağlı Arguvan itfaiye ekibi ve traktörü olan Eymirlilerin zamanında müdahalesi ile söndürüldü.

Yangın’ın yüksek gerilim hattındaki bir arızadan çıktığı tahmin ediliyor. Arguvan TEDAŞ yangın yerine gelerek yüksek gerilimdeki arızaya müdahale etti.

Eymircikten, Karayar mevkii yoluna kadar oldukça geniş bir alanda etkili olan yangın yaklaşık üç saat süren müdahale sonrasında kontrol altına alındı. Yangının önlenmesinde Malatya Büyükşehir Belediyesine bağlı Arguvan itfaiye ekibinin yoğun çabasının yanında Eymirli traktörcülerde pullukları ile çevreyi sürerek yangının genişlemesini önlediler.

Eymircik’te Bektaş Yılmaz’a ait üzümlük yandı, bununla birlikte geniş bir alanda ciddi bir doğa tahribatı yaşandı.

Yangın ile ilgili tüm otoğrafları görmek için yukarıdaki ilgili galeriye git bölümünü tıklayabilirsiniz 


www.arguvanhaber.com
 

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2021, 08:46

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56