FESTİVAL ÇALIŞMA KOMİSYONLARI İLK TOPLANTILARINI YAPTILAR

Festivali hazırlık çalışması komisyonları Vakıf Başkanı Mehmet Kızıldaş başkanlığında 21 Şubat 2012 tarihinde bir araya gelerek çalışma grupları temsilcilerinin belirlenmesi ve çalışma takvimi oluşturulması amacıyla ilk toplantılarını yaptılar.

FESTİVAL ÇALIŞMA KOMİSYONLARI İLK TOPLANTILARINI YAPTILAR
14.15 Temmuz 2012 tarihinde yapılacak olan 10. Uluslararası Arguvan Türkü Festivali’nin hazırlık çalışması komisyonları ilk toplantılarını yaptı.
Arguvan ve Köyleri Eğitim Kültür Vakfı tarafından 13 Şubat 2012 tarihinde yapılan toplantıda belirlenen Festivali hazırlık çalışması komisyonları Vakıf Başkanı Mehmet Kızıldaş başkanlığında 21 Şubat 2012 tarihinde bir araya gelerek çalışma grupları temsilcilerinin belirlenmesi ve çalışma takvimi oluşturulması amacıyla ilk toplantılarını yaptılar.
Toplantıda Mali Komisyon temsilcisinin Veysel Karahan, Eğitim Kültür Komisyonu temsilcisinin Mehmet Uçar, Basın Komitesi temsilcisinin de Kanber Yıldırım’ın olması kararlaştırıldı.
Yapılan toplantıda çalışma komisyonlarının çalışma yöntemleri değerlendirildi. Daha sonra Arguvan vakfı yönetim kurulu haftalık olağan toplantılarını tüm katılımcılarla birlikte yaptı.   

www.arguvanhaber.com

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56