FOTOĞRAF SANATÇILARI ATMA BELGESELİ ÇEKİMİ YAPTILAR

MAFSAD (Malatya Fotoğraf Sanatçıları Derneği) tarafında organizesi yapılan Atma Belgeselinin çekimleri tamamlandı. Türkiye’nin çeşitli şehirlerinden gelen ünlü fotoğraf sanatçılarının çalışması üç gün devam etti. Çekimi yapılan fotoğraf ve videolardan Atma Belgesi yapılacak.

FOTOĞRAF SANATÇILARI ATMA BELGESELİ ÇEKİMİ YAPTILAR

Çekimi yapılan fotoğraf ve videolardan Atma Belgesi yapılacak.

MAFSAD (Malatya Fotoğraf Sanatçıları Derneği) tarafında organizesi yapılan Atma Belgeselinin çekimleri tamamlandı. Türkiye’nin çeşitli şehirlerinden gelen ünlü fotoğraf sanatçılarının çalışması üç gün devam etti.

Muğla Fetiye’den Faruk Akbaş, Bursa’dan Bülent Işılman, Amasaya’dan Taner Helvacı, Erzincan’dan Muhamed Kösen, İstanbul’dan Nurgül Yılmazkaya, Hale Özdemir, Elazığ’dan Cem Aydın, Ali Nihat Ulukent ve Malatya MASDAD adına Özgür Yıldız, Ayhan Aydaş, Feyza Salman, Mehtap Ünver ve Muhammed Ali çekimlerde  hazır bulundular.

Çekim ekibi Arguvan Gökağaç Mahallesinde iki gece konaklayarak havadan ve farklı mekanlarda çekim yaptı. Gökağaç, Kömürlük, Alhasuşağı, Göçeruşağı Çakmak, Şotik ve Bırik (Yoncalı) mahallelerinde gece çekimleriyle çalışma tamamlandı.

Katılımcılar adına düşüncelerini paylaşan Faruk Akbaş “Yörenin fotoğraf açısından oldukça cazip dokuya sahip. İnsan yaşamından bölgeye özgü izler bulmak mümkün. İnsanı sıcak ve candan Atmada olmaktan hepimiz çok memnunuz” dedi.

MAFSAD (Malatya Fotoğraf Sanatçıları Derneği) organize ettiği üç günlük çalıçma çalışma bu gün saat 15:00 civarında tamamlandı.  Çalışmanın yörenin kültürüne katkısı ve bölgeye yansımaları merakla bekleniyor.

Kaynak: Rıza ParlakYorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Veli.bulgurcu
Veli.bulgurcu - 7 yıl Önce

Harika.olmuş. teşekkürler. Emeğinize. Saygilar

bülent ışılman
bülent ışılman - 7 yıl Önce

Arguvan, köyleri ve aydınlık yüzlü insanları, geldik, gezdik, gördük vesizleri çok sevdik. misafir sevgisi muhteşemdi. emeğı geçenlere Başta Mafsad olmak üzere Faruk Akbaş ve Rıza Parlak a özellikle tşkler

Ali İhsan Öztürk
Ali İhsan Öztürk - 7 yıl Önce

Malatya MAFSAD tarafından organize edilip Atma Yöresi fotograf ve tanıtım çekimini iki günlük bir çalışmayı bitirdiler. Bu akşam 19.00 başlayıp 20.30 biten bir sunum yapan Sayın Faruk Akbaş tarafından biz dernek üyelerine sunum yaptı. Degerlendirmelerde bulundu. Tanıtım böyle olur. Atmalı olup, Atmalı ev sahiplerini kutluyor. Emeği geçen herkese teşekkür ederim. Toplantı sonrasında bir Arguvanlı olarak gurur duydum. Tanıtım böyle olur. Ayrıca Rıza Parlak kardeşimi de kutluyorum.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56