GÖÇERUŞAĞI KÖYÜ DERNEĞİ ARGUVAN VAKIF VE DERNEKLERİ YENİ YERİNDE MİSAFİR ETTİ

Göçeruşağı Köyü Derneği yönetim kurulu Esenlerdeki yeni dernek merkezinde Arguvan Vakıfları ve Dernekleri ile birlikte kurumlarda görev yapmış Arguvanlıları misafir etti.

İstanbul'da faaliyet gösteren Arguvan Göçeruşağı Köyü Derneği yönetim kurulu Esenlerdeki yeni dernek  merkezinde  Arguvan Vakıfları ve Dernekleri ile birlikte kurumlarda görev yapmış Arguvanlıları misafir etti.
2003 yılında kurulan dernek üyelerinin ve dostlarının katkılarıyla satın alınan dernek yerinde faaliyetleri sürdürmeyi, yeni projelerle Göçeruşağı köylülerine hizmet etmeyi amaçlıyor.
Derneğin yeni yerini tanıtmak ve sohbet amaçlı yapılan yemeğe katılanlar, Mesut Salman, Ali Çelik, Turan Yalçınkaya ve Kemal Aslan’ın okudukları türkülere eşlik ettiler güzel bir akşam geçirdiler.
Dernek Başkanı Hakkı Genç ve Yönetim Kurulu tarafından titizlikle hazırlığı yapılarak misafirperverlik örneği sunulan yemeğe katılanlar güzel bir akşam geçirdiler. Katılımcılarda derneğin yeni yer alması dolayısı ile Göçeruşağı derneğine maddi katkılarını sunarak güzel bir dayanışma örneği sundular.
Yemeğe katılanlar; Arguvan ve Köyleri Eğitim Kültür Vakfı, Yazıbaşı (Narmikan) Derneği, Kuruttaş Derneği, Kömürlük Derneği, Gökağaç Derneği, Yoncalı (Brik) Derneği, Kınık Derneği, Kuyudere (Minayik) Derneği, Çayırlı (Arakel) Derneği, Yayıklı Derneği, Bellikler Derneği, Doydum Derneği, Masev, İsaköyü tertip komitesi. Arapkir Suceyin ve Çİğnir Köyü dernekleri ile birlikte Arguvan vakıflar ve derneklerinde görev yapmış olan eski yöneticilerİn bir kısmı.
 
www.arguvanhaber.com
 
Yemekle ilgili kısa bir video aşağıda eklenmiştir.
 
 

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56