MALATYA İL GENEL MECLİS ÜYELERİ ÇOBANDERE (ŞOTİK) KÖYÜNÜ ZİYARET ETTİLER

Malatya İl Genel Meclisi üyeleri, Arguvan Çobandere (Şotik) Köyü’nü ziyaret ettiler.

MALATYA İL GENEL MECLİS ÜYELERİ ÇOBANDERE (ŞOTİK) KÖYÜNÜ ZİYARET ETTİLER
Malatya İl Genel Meclisi üyeleri, Arguvan Çobandere (Şotik) Köyü’nü ziyaret ettiler.
İl Genel Meclisi Başkanı Naci Şavata, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Sami Er, İl Genel Meclisi üyeleri, Arguvan Belediye Başkanı Hüseyin Taştan ve Arguvan Kaymakamı Mehmet Maraşlı, Arguvan İlçe Jandarma Komutanı Aykan Özsarı, Emniyet Amiri Mehmet Üser, İl Genel Meclis Üyeleri Naki Düzova ve Mustafa Mengüç’ün de katıldığı ziyarette, Arguvan Kaymakamı Mehmet Maraşlı’ya Atma Köylerinin muhtarları tarafından plaket verildi. Maraşlı, köy sorunlarını yerinde görmek için bir araya geldiklerini söyledi. Mehmet Maraşlı, 'Bazı köylerin yol ve su sorunlarının olduğunu biliyoruz, bu konuda İl Özel İdaresinin yardımını bekliyoruz' dedi.
Ziyarette teşekkür plaketi verilen İl Genel Meclisi Başkanı Naci Şavata, köy halkına misafirperverlikleri için teşekkür etti. Şavata, 'Köylerin sorunları için elimizden geldiği kadar yardımcı olacağız' diye konuştu.
İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Sami Er’de, muhtarlardan köylerin sorunları hakkında bilgi aldı ve sorunlarına çözüm bulmak için çalışacaklarını belirtti.
Hüseyin Taştan, köylerin sorunlarını ele almanın kendisini mutlu ettiğini belirtti. Atmalılar Dernek Başkanı Mehmet Ali Başıbüyük ise köylerini ziyaret eden yetkililere teşekkür etti.
 Haber Kaynağı : Ramazan Taştaş-Arguvan (AA) Temsilcisi

 


Ramazan Taştaş-Arguvan (AA) Temsilcisi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56