MEHMET KIZILDAŞ MAZBATASINI ALDI GÖREVE BAŞLADI

Arguvan Belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş, mazbatasını alarak görevine başladı.

MEHMET KIZILDAŞ MAZBATASINI ALDI GÖREVE BAŞLADI
 Arguvan Belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş, mazbatasını alarak görevine başladı.

 

 

Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte Malatya Adliyesi'nden mazbatasını alan Kızıldaş Arguvan'da partililer tarafından karşılandı. Davul Zurna ekibi ile yapılan karşılamada CHP Malatya İl Başkanı Enver Kiraz ile birlikte halay çeken Kızıldaş, "Ülkemizde olduğu gibi Arguvan İlçemizde de çok önemli bir seçim sürecinden geçtik. Seçimin sonucuna yönelik zaman zaman farklı söylemler olsa da, Arguvan ve Arguvanlılara yakışan bir sonuçla bir aradayız. Bu hepimizin başarısıdır. Hep birlikte Arguvan'ın büyümesi ve gelişmesi için çalışacağız" dedi.

 

CHP Malatya İl Başkanı Enver Kiraz ise, Arguvan'ın küçük ve şirin bir ilçe olmasına rağmen, isminin dünya tarafından bilinen bir ilçe olduğunu belirtti. Arguvan'ın gelenek, görenek ve yaşam biçimiyle dünya tarafından tanındığını kaydeden Kiraz, "Cumhuriyet Halk Partisi olarak Arguvan'da belediyeyi almamızın ayrı bir önemi var" diye konuştu.

 

Arguvan Belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş, görevi vefat eden belediye başkanı Hüseyin Taştan'ın yerine seçilen Ulaş Çopur'dan devraldı.

 

 

 

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Hıdır Çamur
Hıdır Çamur - 9 yıl Önce

arguvan vakfı beledye başkanlığı hayırlı olsun :))

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56