MEVLÜT ASLANOĞLU’NUN İSMİ ATMALILAR İLKÖĞRETİM OKULUNDA YAŞAYACAK

Atmalılar Okul Aile Birliği Yönetim Kurulu okula yapmış olduğu maddi ve manevi katkılarından dolayı anısını yaşatmak adına bir sınıfa adını vermeye karar verdi.

MEVLÜT ASLANOĞLU’NUN İSMİ ATMALILAR İLKÖĞRETİM OKULUNDA YAŞAYACAK
CHP Milletvkili Ferit Mevlüt Aslanoğlu Atmalılar İlköğretim Okulunun yapım sürecinde Okulun Yapım Komitesinde yer alarak büyük fedakârlıkta bulunmuştu. Gerek maddi gerekse manevi desteği hep Atmalılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin yanında olmuş okulun yapım sürecinde Atmalılar Derneğini yalnız bırakmamıştı.
 

Atmalılar Okul Aile Birliği Yönetim Kurulu okula yapmış olduğu maddi ve manevi katkılarından dolayı anısını yaşatmak adına bir sınıfa adını vermeye karar verdi. Okul Aile Birliği Başkanı Battal Gazi Karael “Sayın Ferit Mevlüt Aslanoğlu gerçek anlamda desteklerini bizlerden esirgemedi. Anısını okulumuzda yaşatmak bizleri onure eder” dedi.

Atmalılar Dernek Başkanı Mehmet Ali Başıbüyük “Sayın Ferit Mevlüt Aslanoğlu her zorda kaldığımızda maddi olarak bize büyük katkılar sundu. Çevresinde birilerinin maddi katkı sağlamasına imkân sağladı. Atmalılar İlköğretim Okulunun yapım sürecinde açılışına kadar hep yanımızda oldu. Bizler Malatya Atmalılar Derneği olarak okulumuza belli bir meblağ üzerinde katkı sunanların adını sınıflara vermeyi düşüncesindeydik.  Adına bir sınıf tesis ederek anısının canlı kalması düşüncemizdi.  Ne yazık ki aramızdan erken ayrıldı. Sayın Ferit Mevlüt Aslanoğlu örnek bir kişilikti. Halktan biri değil, halkın kendisi desek daha doğru olur. Atmalılar İlköğretim Okulunda anısını yaşatmak bir nevi manevi borcumuzdur.” dedi.

Atmalılar İlköğretim Okulun da 1. Sınıf Mevlüt Aslanoğlu anısına düzenlenmesi sonrasında. Eğitime sunduğu maddi ve manevi destekleri ile hep aramızda olacağı kendisine Allahtan rahmet diliyoruz denildi. 

Rıza Parlak

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2017, 08:58

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
murat
murat - 9 yıl Önce

mevlüt aslanoğlu nun adını okula verin sınıf nedir arkadaş.böylerezalet olmaz.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56