MUSA EROĞLU ARGUVAN TÜRKÜ FESTİVALİNDE

Musa Eroğlu’nun da festivale katılması kesinleşti. Eroğlu’nun yanı sıra Şair, Yönetmen Orhan Alkaya’nın da festivale katılacağı bildirildi. Festivale daha önce de Sanatçı Sabahat Akkiraz, Sevinç Eratalay ile ‘Yargı’ konulu olarak düzenlenecek panele panelist olarak Milletvekili İlhan Cihaner’in katılması kesinleşmişti.

MUSA EROĞLU ARGUVAN TÜRKÜ FESTİVALİNDE
Musa Eroğlu’da Festival’de
 
Erhan KIZILYAR
 
14-15 Temmuz tarihlerinde gerçekleştirilecek 10. Uluslararası Arguvan Türkü Festivali'ne Musa Eroğlu’nun da katılmasının kesinleştiği öğrenildi.
Arguvan Vakfı Başkanı Mehmet Kızıldaş’tan alınan bilgiye göre; Festivale katılması için görüşmeler yapılan Musa Eroğlu’nun da festivale katılması kesinleşti. Eroğlu’nun yanı sıra Şair, Yönetmen Orhan Alkaya’nın da festivale katılacağı bildirildi. 
Festivale daha önce de Sanatçı Sabahat Akkiraz, Sevinç Eratalay ile ‘Yargı’ konulu olarak düzenlenecek panele panelist olarak Milletvekili İlhan Cihaner’in katılması kesinleşmişti.
 
Festivale özel broşür
 
Öte yandan Arguvan ve Köyleri Eğitim ve Kültür Vakfı’nın Festivalin tanıtımı amacıyla bu sene daha etkin tanıtım çalışmaları yapacağı öğrenildi. Vakfın bu amaçla yapacağı çalışmalar arasında 16 sayfalık dünden bugüne Festival adlı bir broşür çalışması da yer alıyor. Bu broşürde bundan önce yapılan dokuz festival ve Arguvan hakkında bilgiler yer alacak.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56