NURETTİN YAŞAR’DA ARGUVAN’IN ÇEHRESİNİN DEĞİŞECEĞİNİ BEYAN ETTİ

Arguvan’daki ve Arguvan’a gelen siyasetçiler, seçilmişler ve atanmışlar aynı sözleri tekrarlamaya devam ediyorlar.

NURETTİN YAŞAR’DA ARGUVAN’IN ÇEHRESİNİN DEĞİŞECEĞİNİ BEYAN ETTİ
Arguvan’daki ve Arguvan’a gelen siyasetçiler, seçilmişler ve atanmışlar aynı sözleri tekrarlamaya devam ediyorlar.

Arguvan’ın çehresinin değişeceğini beyan edenler (Yalnızca Nurettin Yaşar değil) Arguvan’da neler yapılacak, Arguvan nasıl değişecek açıklayın, açıklayında Arguvan’da (İlçe merkezi ile Köylerde, Mahallelerde) daimi yaşayanlar, geçimini buralardan sağlayanlarda bunları öğrenip anlasalar iyi olmaz mı?

Arguvan kan kaybetmeye devam ediyor, çiftçi ve üreticinin büyük bölümü  2016 sezonunda da hayal kırıklığı yaşadı.

Heyelan raporundan sonra şimdide İmar planı bekleniyor!

AKP Malatya Milletvekili, Arguvan Parçikanlı hemşehrimiz Nurettin Yaşar Arguvan’a yaptığı ziyarette  İnşallah önümüzdeki dönemde bütün sorunları çözerek Malatya’nın gelişimine entegre olarak gelişecektir” dedi.

Arguvan’ın Türkiye mozaiğinin önemli taşlarından biri olduğunu ifade eden Milletvekili Yaşar, “Malatya içinde Türkiye içinde Arguvan adı olan markası olan bir ilçemiz” dedi. Arguvan ilçesinin geçmişte zemin sorunu olduğunu hatırlatan Yaşar, son dönemde Akademisyen uzmanlar tarafından yapılan zemin etüdü ile bölgenin zeminin sağlam olduğunun tespit edildiğini hatırlattı. Zemin sorunun çözülmesi ilçenin imar planının Büyükşehir Belediyesi tarafından ivedilikle yapılacağını kaydeden Yaşar, imar planının bitirilmesi ile Arguvan’ın çehresi yeniden değişeceğini söyledi.

İlçenin diğer alt yapı hizmetlerinin de hızlı bir şekilde yapıldığını belirten Yaşar, “Şundan da gurur duymamız lazım. Malatya Büyükşehir Belediyesi asfaltlama imkanı ve kabiliyeti açısından Türkiye’de bir numara. Kendi imkan ve kabiliyetleri ile mobilize olmuş ekipleri ile hızlı bir şekilde Malatya’da ciddi bir asfaltlama faaliyeti yürütüyor. Arguvan’da da İnşallah önümüzdeki dönemde bütün sorunları çözerek Malatya’nın gelişimine entegre olarak gelişecektir” dedi.

Milletvekili Yaşar, daha sonra Arguvan’da esnaf ve vatandaşları da ziyaret ederek bir süre sohbet etti. Yaşar ziyareti kapsamında Arguvan Kaymakamlığı ve Belediyesi’ni de ziyaret etti.
 
 

Basından

Güncelleme Tarihi: 26 Eylül 2016, 11:25

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56