ÖĞRETMENLER GÜNÜNDE ÇİNLİ FİRMAYA PLAKET VERİLDİ

Arguvan’da yapılan Öğretmenler Günü programı kapsamında yapılan törenlere Çinli Maden firması yetkililerinin katılması dikkati çekti. Çinli Firmanın verilen yemeğin sponsoru olduğu ayrıca plaketle de ödüllendirildiği öğrenildi.

ÖĞRETMENLER GÜNÜNDE ÇİNLİ FİRMAYA PLAKET VERİLDİ

Arguvan'da 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Arguvan’da törenler düzenlendi.Törende Çinli Maden firması plaketle ödüllendirildi.

Atatürk Anıtı'na çelenk sunulmasıyla başlayan tören sonrasında İlçe Milli Eğitim Müdürü Özmen Düz, öğretmenlerle Kaymakam Selçuk Yosunkaya'yı ziyaret etti.

Arguvan Konferans Salonu'nda düzenlenen törende de yeni göreve başlayan öğretmenler yemin etti. Törende konuşan Kaymakam Selçuk Yosunkaya, Öğretmenler Gününü kutlayarak, başarı temennisinde bulundu. Programda ayrıca öğrenciler skeçler ve canlı müzik gösterileri sundu. Törene Arguvan Belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş ve bazı emekli Öğretmenlerde katıldı.

Arguvan’da yapılan Öğretmenler Günü programı kapsamında yapılan törenlere Çinli Maden firması yetkililerinin  katılması dikkati çekti. Çinli Firmanın verilen yemeğin sponsoru olduğu ayrıca plaketle de ödüllendirildiği öğrenildi.  

www.arguvanhaber.com

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
ŞAHİNDER BARAN
ŞAHİNDER BARAN - 7 yıl Önce

Onun adına Kapitalizmin sürdürülebilir ekonomisi deniliyor.Sana bana veya en iyi öğretmene verecek değiller.Adamlar geldiler devletle birlikte tüm resmi kurumları, belediyeyi, köy muhtarlarını,yetmedi tüm sivil toplum kuruluşlarını bir güzel boyadılar.Hiç bir Arguvanlıda demedi bunlar kim, ne işleri var memleketimizde ne arıyorlar topraklarımızda suyumuzda.Aynı madalyayı yarın önce belediye sonrada tüm muhtarlar ve derneklerde vermek için sıraya girerler.Kaz gelen yerden tavuk esirgenmez.Bugün ortadoğuda ve Suriyede neler oluyorsa Özeldede Arguvanda aynı şeyler oluyor.Benim çocukluğumda Arguvanı Arguvan yapan öğretmenlerimiz vardı.Şimdilerde bu öğretmenler yok oldu.Eğer olsalardı kendi yemeklerini hatta katılan halkında yemek parasını öderlerdi.Öğrencisi ve veliside en değerli madalyaları öğretmenlerimize takdim ederdi.Soran ve sorgulamayan olduk.Gerisi gerisimi ARGUNANIN YOLU TOZDUR DUMANDIR,BİZİ BÖYLE EDEN İŞBİRLİKÇİ OPORTİNİSTLERDİR.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56