VAHAP DOĞAN'IN BASIN AÇIKLAMASI

Ak Parti Arguvan Belediye Başkan Adayı Vahap Doğan'ın Malatya Basınında Yer Alan Basın Açıklaması.

VAHAP DOĞAN'IN BASIN AÇIKLAMASI
Ak Parti Arguvan Belediye Başkan Adayı Vahap Doğan'ın Malatya Basınında Yer Alan Basın Açıklaması.   


Değerli Arguvanlılar ,

     Sözlerime başlamadan önce hepinizi en içten dileklerimle selamlıyorum ve yapılacak yerel seçimlerin ilçemiz Arguvan ve köylerine hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum.

     Geçtiğimiz günlerde yapılan CHP mitinginde şahsıma atfedilen ağır, ağza alınmayacak, mantık dışı ithamlar, yarış içerisine girdiğim insanların gerçek yüzünü sizlere bir kez daha göstermiş oldu. Kapı kapı gezdik, dertleştik ,sorunlarınızı sorunlarımız yaptık ama yarış içinde olduğumuz siyasi parti tercihini yapmış diğer adaylarla ilgili atıp tutmadık. Kimsenin şahsı veya siyasi tercihi bizi zaten ilgilendirmez. Bizi ilgilendiren Arguvan’ın geleceğidir.  

    Yaklaşan seçimlerin karşı tarafta bir stres yaptığını görmek çok zor olmasa gerek! Şöyle ki fedakarca başlattığımız daha doğrucu öncülük ettiğimiz TOKİ hizmetini bu arkadaşlara beğendiremedik. Zaten hiçbir zaman beğenmeyeceklerdi. Neymiş metrekaresi belli değilmiş, neymiş bir kağıt parçasıymış. Ey arkamızdan atıp tutanlar bilin ki biz sadece ön ayak olduk. Sizlerin o kağıt parçası dediğiniz evraklar varya işte onların duyurusunu ve evrakların dağıtımını da   Arguvan Kaymakamlığı yapıyor. İnanmayanlar kaymakamlık web sitesi ona erişemiyorsa kaymakamlık binasına gidip bilgi alabilirler ama biz  bu işi daha iyi biliyoruz diyorsanız da keşke  bunun öncülüğünü siz, yapmış olsaydınız da bizlerde görüp teşekkür etseydik. Çünkü kim bu ilçeye  bir taş koyarsa  bizim başımızın üstünde yeri var .  Boş konuşmak zaten bu tür zihniyetlerin en iyi yaptığı işlerden birisidir. Yaptıkları konuşmaları, verdikleri sözleri  zaten tüm Arguvan  biliyor ve acısını çekiyor.

     Zihniyetlerini daha iyi görmeniz açısından başka bir konuyu daha sizlere açıklayayım :Aday olan şahıs yaptığı mitingde bizim seçim aracımız için ‘genel başkanının neden resmi yok. Korkuyor mu ?’’diyor. Tabi bunu söylerken muhtemelen Büyükşehir ve Merkez iki ilçeden aday olan ,iki başkan adayının araçlarında kendi genel başkanlarının resmi olmadığını unutmuş. Oysaki o seçim araçlarıda miting günü ilçemizdeydi .Bizler bu tarz söylemleri ucuz ve talihsiz olarak değerlendirmekteyiz. Madem ortaya bir  söz atacaksın, tutarlı olmalısın ki lafın ucu sana da dokunmasın. Benim aday oldukları partiye sözüm yok. Bunların yanlışlarından dolayı partiye laf etmek bana yakışmaz. Fakat buradan kendisine tekrar ve tekrar hatırlatmak isterim ki bu bir yerel seçim bunun farkına artık varsınlar.Sen bir başkasının arabasıyla yada özellikleriyle uğraşma, sen kendinden, siyasetinden, yapacaklarından bahset!

      Özellikle bir konuya daha açıklama getirmek istiyorum: Benim onurlu, şerefli bir şekilde hizmet ettiğim Ziraat Bankası Şube Yöneticiliği görevimde; vatandaşlara  verdiğim kredilerde dosya masrafı aldığımı söylemiş olan CHP adayı , gerçekten ya hiçbir şey bilmediğini ya da kendisine danışmanlık yapan akıl hocaların ile akil adamlarının hiçbir şey bilmediğini gösteriyor.Çünkü bu dosya masrafı benim cebime değil bankanın hesabına giriyor. Bunu  bilmemeleri ayıp değil. İstediğiniz zaman bilgi edinme kanunundan yararlanıp, bilmediğiniz yada emin olamadığınız şeyleri sorgulayabilirsiniz.  Her zaman dedik ki madem atıp tutacaksınız bunu da mantık sınırları içinde yapın! Çünkü karalamak, siyaset yapmak değildir, karalamak sadece çaresizliğin göstergesidir.

      Tabi siyaset her duyduğunu da söylemek değildir. Eminim ki aday arkadaşımız beni tanımıyor. Beni tanımayan benim arkamdan bu kadar emin nasıl konuşabilir açıkçası bunu bende anlamış değilim, daha doğrusu kötü düşünmek istemiyorum. Ben ve ekibim siyasetimizi temiz bir şekilde yapmak istiyoruz. Çünkü her ne kadar şeçim yarışı olsada bizler aynı ilçede yaşayan, birbirine komşu olan kişileriz. Şuan çok ağır konuşup ortamı germenin anlamı olmadığını düşünüyoruz ama seçim süreci bittikten sonra geniş kapsamlı bir açıklama yapacağım.

     Ayrıca  bazı çevrelere benim istifa etmem gerektiğini söylüyor. Ben onurumla şerefimle yaşıyorum. Kimseyi yarı yolda bırakmam bırakmadım da. Ama bu benim adaylıktan istifa etmeyeceğim anlamına gelmez. Eğer bu seçimlerden galip çıkarsam yani halkımdan bu yetkiyi alırsam ve bu topraklara hizmet edemezsem ,o zaman istifa ederim. buda benim seçmenlerime sözümdür. Bunu herkes böyle bilsin.

     Arguvanlı hemşerilerim, Vahap Kardeşinizin hiç kimseden korkusuda yok , çekindiğide yok. Beni diğer aday gibi ne tepeden indirdiler nede dayatma ile İthal geldim. Ben içinizden biriyim ve ailem burada yaşıyor. Ayrıca eşim şuan da burada ve ilçemiz Sağlık Ocağında hemşire olarak halkımıza hizmet veriyor.İsteyen tüm vatandaşlarıma da bundan önce kapım  nasıl açıksa şimdi de evimin kapıları sonuna kadar açıktır.

 Saygılarımla

Güzel günlere Arguvan                                                                  

 

 VAHAP DOĞAN

     AK PARTİ

BELEDİYE BAŞKAN ADAYI

                                                                   

 

 

 

 

 

 

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
ERGÜN ŞİMŞEK
ERGÜN ŞİMŞEK - 8 yıl Önce

CHP ADAMI BİR KEZ KULLANIR ERSOY BEY CHP LEHİNE NEEN SANSÜR YAPIYORSUN?

BOZANLI
BOZANLI - 8 yıl Önce

İKİNCİ CUMHURİYETCİ LER VE ANAP LILAR NEZAMAN CHP Lİ OLDULAR
DUYAN VARMI *

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56