ÇAVUŞ KÖYÜ PİKNİĞİ 15 MAYIS'DA YAPILACAK

İstanbul'da faaliyet gösteren Çavuş Köyü derneği tarafından düzenlenecek 2.Bahar Pikniği 15 Mayıs 2011 Pazar günü yapılacak.

ÇAVUŞ KÖYÜ PİKNİĞİ 15 MAYIS'DA YAPILACAK

İstanbul'da faaliyet gösteren Çavuş Köyü derneği tarafından düzenlenecek 2.Bahar Pikniği 15 Mayıs 2011 Pazar günü yapılacak.Dernek web sitesinde yapılan açıklama aşağıdaki gibidir. 

Değerli Köylülerimiz;

         2.Bahar Pikniğimiz 15 Mayıs 2011 Pazar günü Anadolu yakasında Ömerli-Hüseyinli'de KAMELYA PİKNİK alanı geçen yıl piknik yaptığımız alanda yapacağız. Derneğimizin amacına uygun olarak yaptığı bu tür organizasyonlarla insanlarımızı buluşturmaktadır. Aldığımız olumlu sonuçlardan dolayı bu sene bahar pikniğimizi tekrarlayacağız. Bu yıl Avcılar’a yakın bir yer olması için Belediye ye ait mesire alanı için günde belirlememize rağmen belediyenin almış olduğu bir kararla Derneğimize ve tüm derneklere burayı kapatmışlar. Gerekçe olarak güvenlik ve bazı olayların olmasını gösterdiler. Bunun için başka alanlara baktığımızda tüm yerlerin bizim istediğimiz tarihlerde dolu olduğu gördük. Bu sebepten dolayı pikniğimizi yine geçen yılki alanda yapmak zorunda kalıyoruz.
        
Pikniğimizin coşkulu bir şekilde geçmesi için organizasyona herkesin yardımcı olmasını bekliyoruz. Gençlerimizin ve çocuklarımızın eğlendirmek için sürpriz oyunlar ve davulu zurnalı güzel bir bahar günü geçirmeniz için elimizden geleni yapacağız. Piknik organizasyonu ile ilgili farklı düşünceleri olan arkadaşlarımızın tesviyeleri ve önerilerini bizlerle paylaşmalarını istiyoruz.
       

Mesire alanında her türlü ihtiyacınızı karşılayacağınız imkanlar mevcuttur. Sadece mangal konusunda sıkıntı yaşamamanız için yanınıza mangal almanızı tavsiye ederiz.  Organizasyonumuz ücretsizdir.
        
Organizasyon konusunda ayrıntılı bilgi almak için dernek başkanımız Abbas Genç ve Ali İhsan Ercan’la görüşebilirsiniz. Güneşli ve coşku dolu bir gün geçirmek dileklerimizle.


Not: Piknik alanına gelmek için ŞİLE otobanını takip ederek gelinecek Ömerliden sonra Jandarma Karakolundan sola dönüp 3 km ilerde sağda KAMELYA PİKNİK  Avrupa yakasından gelecekler için TEM otobanı KAVACIK sapağından POLENEZKÖY istikametinden sonra Ömerli – Şile yönüne devam edilerek geleceksiniz.Piknik alanını görmek için linki tıklayınız
www.polonezkoy.com/kamelya.html  

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56