ÇEHRE İSİMLİ FOTOĞRAF SERGİSİNDE ARGUVAN PORTRELERİ

Fotoğraf sanatçısı Erden CANTÜRK İstanbul da fotoğraflarını sergiliyor. ÇEHRE adını verdiği sergide daha çok yaşlı insanların portelerinden oluşan sergide Arguvan köylerinde çekilmiş portelerde mevcut.

ÇEHRE İSİMLİ FOTOĞRAF SERGİSİNDE ARGUVAN PORTRELERİ

Bursa’da yaşayan fotoğraf sanatçısı Erden CANTÜRK Ankara’dan sonra İstanbul da fotoğraflarını sergiliyor. ÇEHRE adını verdiği sergide daha çok yaşlı insanların portelerinden oluşan sergide Arguvan köylerinde çekilmiş portelerde mevcut.

İstanbul Kadıköy Şirke-Hayriye Sanat Galerisinde 6 Ocak saat 18.00 açılışı yapılacak olan sergi 15 Ocak Pazar gününe kadar sürecek. Sergi yeni vapur iskelesinin ikinci katında olacak Erden CANTÜRK “ Yaşlı insanların yüzünde yaşanmış acıların ve sevinçlerin izini sürmek, bende vazgeçilmez bir tutku oluşturdu. ÇERHRE bu projenin bir parçası olarak ortaya çıktı. Yaşlı insanların yüzünde zamana yolculuk desek de olur” dedi.

15 Ocak Pazar günü akşama kadar açık olacak sergi görülmeye değer. Arguvan yöresinde sizleri bekleyen tanıdıklar porteler olacak. Sanatseverlere duyurulur.
                                                                                                     

RIZA PARLAK

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56